Rezultate te kerkimit per termin: +Tregtimi

Total: 1505
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.983Z

Tregtimi i karburanteve/IQT gjobit 27 subjekte

Në muajin Shkurt 27 subjekte, që tregtojnë karburante u gjobitën me gjoba që variojnë nga 100 mijë deri në 2 milionë lekë nga Inspektoriati Qendror Teknik gjatë muajit shkurt kryesisht për mungesa dokumentacioni si dhe për cilësinë e karburanteve. Sipas IQT-së në këto subjekte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.280Z

"Tregtimi i gazit, jashte standartit"

Korce- Shperthimi i bobolave ne nje dyqan mengjesin e djeshem ne qytetin e Korces jo vetem qe ka vene ne panik banoret, por ka sjelle edhe nje mbledhje urgjente ne prefekture. Tregtimi i lendeve te rrezikshme per jeten ne ambiente publike mesohet se ka qene qellimi i ketij takimi te ndermarre nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.089Z

Korce rifillon tregtimi i mishit

brbrLejohet ne Korce levizja dhe tregtimi i bagetive te imeta pas nje bllokimi prej me shume se gjashte javesh si shkak i shfaqjes se semundjes Dermatoza Nodulare Qe nga shfaqja e Dermatozes Nodulare gjashte jave me pare eshte lejuar te tregtohet vetem mishi i derrit ndersa koordinatori veterinar P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.686Z

Korce tregtimi i peshkut ne rruge

Ky eshte tregu informal i peshkut vetem pak metra larg qendres se qytetit te Korces i njohur ndryshe si Tregu i Shuleve Peshku ketu tregtohet nga banore te Bustecit te cilin e sjellin nga zona e tyre ne te gjitha rastet me autobuset e linjes jashte cdo kushti higjenik E ne te njejtat kushte tregtohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.383Z

Korçë, tregtimi i bagëtive në mënyre informale

    KORÇË- është pushtuar qyteti nga bagëtitë e imëta, të cilat 'shëtisin' pa pyetur për ligjin. Ka pesë ditë që bagëtitë e imëta tregtohen në mënyrë informale në çdo rrugë e shesh të qytetit. Kjo anomali ka ardhur si pasojë e kremtimit të festë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.579Z

Durrës, zjarr në një pikë tregtimi vajrash dhe gomash

DURRËS-Një pikë tregtimi vajrash dhe gomash është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Menjëherë disa makina zjarrfikëse janë nisur drejt vendit të ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Subjekti i përfshirë nga flakët ndodhet pranë ‘Fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.480Z

Tregtimi i bombolave, mbyllet aktiviteti i 12 subjekteve

FIER- Te pakten 12 subjekte qe tregtonin bombola gazi ne menyre te jashteligjshme, jane mbyllur gjate diteve te fundit nga Policia e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimi ne prefekturen e Fierit. Shefi i PMNZSH-se, Xhevat Mernica, tha dje se "subjektet e penalizuara e ushtronin aktivitetin ne katet e pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama