Rezultate te kerkimit per termin: +Tregjet +Bujqesore

Meta: total 128 / total_found 128 / time 0.000 / keyword[0] tregjet / docs[0] 11014 / hits[0] 15951 / keyword[1] bujqesore / docs[1] 1993 / hits[1] 3414 /
No Pic available
  • 2016-04-21

Braçe i përgjigjet ministrit Panariti: Nuk e dua karrigen tënde

Deputeti socialist Erjon Braçe ka vazhduar polemikën e tij në distancën me ministrin e Bujqësisë, Edmond Panariti. Pasi ky i fundit tha se nuk i kupton kritikat e Braçes dhe se ndoshta deputeti dëshiron të bëhet ministër, ka ardhur edhe përgjigja e Braçes. (Deklaratën e Panaritit e lex

No Pic available
  • 2016-04-20

Braçe: Nuk e dua karrigen e ministrit, halli im janë bujqit e Lushnjes e Divjakës

Pas deklaratave të ministrit të Bujqësisë Panariti në emisionin Ekopolitikë ka reaguar edhe deputeti Braçe. Në FB Braçe thekson se nuk e do karrigen e ministrit, por halli i tij janë bujqit e zonës Lushnje-Divjakë. Kur flas për bujqësinë nuk e bëj këtë nisur nga nevoja politike apo

Jo ministër, nuk e dua karrigen tënde (një përgjigje për Edmond Panaritin)
  • 2016-04-20

Jo ministër, nuk e dua karrigen tënde (një përgjigje për Edmond Panaritin)

Nga Erjon Braçe   Vetem tani po shoh cka thene dje ne nje emision televiziv, ministri i Bujqesise ne qeverine time. Ndershmerisht jam i habitur. Kujtoja se une kur flas jam i qarte dhe, nuk me shkonte ne mendje se nje minister nuk kuptonte se cili ishte shqetesimi im, i ndihmuar gjithnje ng

Bashkia e Tiranës shumëfishon taksat për bizneset
  • 2016-02-19

Bashkia e Tiranës shumëfishon taksat për bizneset

Bashkia e Tiranës i ka shumëfishuar taksat dhe tarifat ndaj biznesit, kryesisht për tabelat dhe zënien e hapësirave publike, por vendimi i këshillimi Bashkiak i datës 30 dhjetor nuk është bërë transparent dhe nuk ndodhet i publikuar në pjesën e dukshme të webit të Bashkisë. Këto ven

No Pic available
  • 2015-12-26

Dy tregje te reja ne kryeqytet

brbrDuke filluar nga kjo e shtune banoret e Tiranes do te kene ne dispozicion dy tregje te reja ku do te behet tregtimi i produkteve vendase dhe bio Qytetaret mund te zgjedhin tregun te Ali Demi ose te Xhamlliku ku shiten produkte te kontrolluara per konsumatoret kryeqytetas Nenkryetari i Bashkise s

Nismat inovative Panariti ne Ukraine
  • 2015-10-09

Nismat inovative Panariti ne Ukraine

Ministri i Bujqesise Zhvillimit Rural dhe Administrimit te Ujerave Edmond Panariti mori pjese ne forumin nderkombetar mbi nismat inovative dhe investuese qe u zhvillua ne Rajonin e Kharkivit te Ukrainesbr br Ministri Panariti ishte i ftuar i vecante i panelit plenar te konferences nga ku mbajti nj

Meta Marreveshja PS-LSI ne nivelet me te larta
  • 2015-09-29

Meta Marreveshja PS-LSI ne nivelet me te larta

Transmetuar me 26092015 - 1154 Skrapar 26 shtator 2015 NOAal- Kreu i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta ka deklaruar sot nga Skrapari se LSI ka marredhenie te shkelqyera me nderkombetaret dhe koalicioni PS- LSI eshte ne nivelet me te lartabr br As