Rezultate te kerkimit per termin: +Tremben

Meta: total 1000 / total_found 1683 / time 0.001 / keyword[0] tremben / docs[0] 1683 / hits[0] 1818 /
Tremben ata që gëlltitën çorbë, por ska shpëtim, Moisiu: Po të ishte SPAK, sdo kishte krizë!
  • 2019-04-06

Tremben ata që gëlltitën çorbë, por ska shpëtim, Moisiu: Po të ishte SPAK, sdo kishte krizë!

Ai është prononcuar shpesh kohëve të fundit, për shkak se cilësohet edhe si personi që zgjidhi një krizë të rëndë politike në 2007 duke mbyllur brenda në Presidencë për 48 orë Sali Berishën  dhe fatos Nanon. Dhe ish-Presidenti Alfred Moisiu vazhdon të prononcohet duke dhënë ide

Manchester City, gati të zbrazë thesin për Saul Niguez
  • 2019-04-02

Manchester City, gati të zbrazë thesin për Saul Niguez

Mediat angleze shkruajnë se Saul Niguez i Atletico Madridit do të jetë objektivi kryesor i Manchester Cityt në merkaton e verës. Edhe pse më herët Qytetarët kishin shprehur interes të fortë edhe për talentin e mesfushës së West Hamit, Declan Rice, duket se ata janë përqendruar vetëm

No Pic available
  • 2019-03-30

Ngjela tregon skenarët: Dosjet e FBI-së kanë ardhur, do nisë arrestimi i politikanëve

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin Kjo Javë në Neës 24 analizoi situatën politike në vend, ndërsa tha se të gjitha lëvizjet e politikanëve shqiptarë kanë vetëm një qëllim që ka të bëjë për të krijuar një destabilitet të vendit me qëllim që të ruajnë gjënë e vje

Lleshaj: Ja pse ndodhi vrasja në Shkodër, qytetarët të mos tremben
  • 2019-03-30

Lleshaj: Ja pse ndodhi vrasja në Shkodër, qytetarët të mos tremben

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se nga Shkodra se qytetarët nuk duhet të kenë frikë, pasi policia po bën të pamundurën për identifikimin dhe kapjen e autorëve të vrasjes. Për ti dhënë një impuls te ri kemi vënë në policinë e Shkodrës Niko Brahimaj në vend të Veh

Rrëfimi i të dhunuarës nga burri: Më tha se do më priste kokën
  • 2019-03-23

Rrëfimi i të dhunuarës nga burri: Më tha se do më priste kokën

Momenti i fundit i dhunës, më tepër psikologjike, ka qenë para dy ditëve. Kishte fëmijët në shtëpi dhe kur erdhi ti sjellë, në prani të djalit më tha do të të pres kokën. Kështu nis rrëfimin e historisë së dhimbshme, Marsida nga Shkodra , 28 vjeçarja, e cila prej 5 vitesh jetoi

Ethet e gjyqit/ Trump në rrezik, raporti i hetuesit të posaçëm është gati
  • 2019-03-03

Ethet e gjyqit/ Trump në rrezik, raporti i hetuesit të posaçëm është gati

Sipas njoftimeve në media, hetuesi i posaçëm, Robert Mueller e ka gati raportin për përzierjen ruse në zgjedhjet presidenciale 2016. Cilat mund të jenë pasojat për Donald Trump? Që në fillim duhet thënë se prej muajsh qarkullojnë spekulimet, se hetuesi i posaçëm amerikan, Robert Muel

Spahiu nuk pendohet për djegien e mandateve: Rama, njeri arrogant!
  • 2019-02-24

Spahiu nuk pendohet për djegien e mandateve: Rama, njeri arrogant!

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, ka deklaruar se djegia e mandateve është një hap i rëndësishëm i opozitës, për të cilin ai tha se e ka paralajmëruar edhe më parë. I ftuar në Ora News, Spahiu sqaroi se opozita i ka idetë e qartë për hapat që do të ndërmarrë në të ardhmen.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama