Rezultate te kerkimit per termin: +Trenit

Total: 4806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.589Z

Tregu mbi shinat e trenit

Tregu mbi shinat e trenit E diel 14 Prill 2013 1311 Tregu mbi shinat e trenit Tregu i improvizuar ne vendin e quajtur Kryqezimi i Cerrikut ne periferi te Elbasanit rrezikon seriozisht si jeten e tregtareve ambulante ashtu edhe te bleresve Sapo degjojne sirenen ato largohen nga shinat per tu r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.639Z

Stacioni i trenit transferohet në Kashar

19/12/2011  Basha diskuton buxhetin me banorët e Laprakës. Përgjatë Rrugës së Durrësit do ngrihen 4 mbikalime Sigurohet sipërfaqja 80 mijë m2. Detajimet për rrugët, Tramvajin, Lumin e Tiranës etj Stacioni i trenit do të transferohet në zonën pranë Kasharit. Shqetësimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.801Z

Elbasan/ Vetëvritet duke dalë para trenit

Një person rreth 50 vjeç është vetëvrarë duke u hedhur para trenit në qytetin e Elbasanit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Elbasanit ku një person ende i paidentifikuar është hedhur para trenit të linjës Librazhd-Elbasan duke gjetur edhe vdekjen e menjëhershme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.928Z

VIDEO/ Çmenduria: I hidhet para trenit në lëvizje

Ky djalë rus ka çuditur me çmendurinë e tij. Ai i është hedhur trenit para në lëvizje, për të fituar ca klikime me videon e tij në rrjet. Shumë  e kanë cilësuar si një çmenduri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.925Z

Vjedhësi i madh i trenit ndahet nga jeta

Roni Bigs Roni Bigs (Ronnie Biggs), njeriu i njohur si krimineli që mori pjesë në një nga vjedhjet më të bujshme në Britaninë e Madhe dhe që sfidoi qeverinë për shumë e shumë dekada, u nda nga jeta dje në moshën 84-vjeçare. Bigs qe pjesë e bandës që sulmoi trenin e postës, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.144Z

Stacioni i trenit

Tre shokë shkojnë tek stacioni i trenit. Njëri nga këta blen biletën dhe pyet se kur niset treni. - Pas një ore e gjysëm... Kthehet dhe u thotë shokëve: - Kemi goxha kohë, ejani të shkojmë tek ai bari përballë dhe pimë ndonjë gjë... Duke bërë muhabet harruan fare orën, vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.722Z

Meta përuron stacionin hekurudhor të trenit në Kashar

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka inauguruar stacioonin e ri hekurudhor të trenit në Kashar që do të lidhë qytetarët e Tiranës dhe të Durrësit. Ish-stacioni i trenit në Kashar që kishte humbur funksionalitetin e tij është transformuar tërësisht me një investim të vetë hekurudhës sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama