Rezultate te kerkimit per termin: +Treviglios

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.108Z

Itali vdes pas sulmit per grabitje arrestohen 2 shqiptare

SSSAbrASS brbrForcat e policise se Chiarit dhe Treviglios Itali arrestuan dy shqiptare per vrasjen e nje 53-vjecari gjate rrembimit te makines se tij naten e shtate korrikutbrbr brbrPietro Raccagni u plagos keq ne koke pas sulmit te shqiptareve te cilet i vodhen makinen dhe u larguan menjehere pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.397Z

Itali, humb jetën në një aksident rrugor një shqiptar

Një 36-vjeçar shqiptar resident në Treviglio të Italisë ka humbur mbrëmë jetën për pasojë të një aksidenti të rëndë automobilistik.   Mediat lokale italiane raportuan se aksidenti u shënua rreth orës 20:3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.045Z

Itali, 56-vjeçari shqiptar humb jetën në vendin e punës

Një 56-vjeçar me kombësi shqiptare ka humbur jetën gjatë kohës që punonte në zonën e Treviglios, në shtetin italian. Dyshohet se shkaku i vdekjes së shqiptarit të jetë një infarkt. Ai që e gjeti shqiptarin të shtrirë për tokë dhe pa jetë, ishte një koleg, i cili ka alarmuar menj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.243Z

Xhihadistja e pare italiane gruaja e nje shqiptari

brbrItaliania e pare e gatshme qe te vdese per Allahun eshte gruaja e nje shqiptari nga Kosova Maria Giulia Sergio e cila tashme eshte konvertuar ne myslimane me emrin Fatima Az Zahra ka qene e martuar me nje ndjekes te imamit Shefqet Krasniqi i arrestuar ne Kosove shtatorin e vitit te kaluar nen ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.390Z

Plagosi per prostitutat, kapet shqiptari Ibra

BRESHIA - Ka rene ne prangat e policise italiane nje shqiptar, i cili eshte akuzuar per tentative vrasjeje. Policia e Breshias ka mundur te arrestoje 30-vjecarin Julian Ibra, i cili sipas burimeve eshte pergjegjes per nje sherr te ndodhur. Kishte leshuar nje batare me plumba, duke bere te mundur pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.338Z

Xhihadistja e parë italiane, gruaja e një shqiptari nga Kosova

Italiania e parë e gatshme qe te vdesë per Allahun është gruaja e nje shqiptari nga Kosova. Maria Giulia Sergio e cila tashme eshte konvertuar ne myslimane me emrin Fatima Az Zahra, ka qenë e martuar me një ndjekës te imamit Shefqet Krasniqi i arrestuar në Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.759Z

Itali, vritet me armë zjarri 29-vjeçari shqiptar në Bergamo

Banesa ku u vra shqiptari në Itali Një shtetas shqiptar është vrarë me armë zjarri në Itali. Arben Vorfi, 29 vjeç person me precedentë të mëparshëm penalë për grabitje e trafik droge është gjetur i pajetë në banesën e tij në Bergamo nga një mik i tij. I riu shqiptar ishte qëll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama