Rezultate te kerkimit per termin: +Tri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.229Z

Kryeqyteti tri ndeshje në tri ditë

Kalendari virtual i fazës së tretë sjell si gjithmonë edhe problemi se ku do të luajnë tri skuadrat e kryeqytetit, kur në Tiranë janë vetëm dy stadiume. Kështu ekipet e kryeqytetit Tirana, Partizani dhe Dinamo do të luajnë në tri ditë të ndryshme. Kështu të premten në "Selman Stë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.639Z

Aksidentohen tri vetura

Tri vetura janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur afër ndërtesës së Post-Telekomit të Kosovës. Tri veturat e aksidentuara janë të tipeve: golf 2, Audi 8 di she edhe një Jeep Cherokee. Policia ka dalur në vendin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.985Z

Paskuli: Për tri pikë

12/02/2005  Argjentinasi shprehet se do të arrijë të fitojë tri pikët në përballjen me Shkumbinin që drejtohet nga Shkumbini Java e sotme pritet të dhurojë disa përballje me të vërtetë shumë interesante, ku mes të tjerave spikat edhe ndeshja që do të luhet në Peqin, mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.833Z

Tri mendje ne ankand

Tri mendje ne ankand E marte 09 Prill 2013 1555 p styletext-align justify Ferdinand HysiMure te zhgarravitur formula qese dhe nje atmosfere e piset E tille eshte skenografia qe ka ndetuar Elma Doresi per pjesen e saj me te re ne teatrin Metropol Nen titullin Tri mendje ne ankand vepra e cila mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.116Z

Tri germat shpëtimtare

EDMOND TUPJA Duke parë se, që nga viti zero, d.m.th., sipas kalendarit të vjetër, që nga viti 2013, Shqipëria e "rilindur" ende nuk po ecën në "drejtimin e duhur", pra, triumfalisht përpara nga "fitorja në fitor(j)e", në të tëra mjediset e organizmat vendimmarrëse ndërkombëtare me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.434Z

Liria, tri miqësore në Durrës

Nga Express më 08 shkurt 2011 në ora 12:18 Liria e Prizrenit pritet të udhëtojë të martën në Durrës, ku do të qëndrojë tri ditë duke zhvilluar ndërkohë tri ndeshje miqësore. Lajmin e ka bërë të ditur trajneri i bardh e zinjve, Behajdin Gjinali. “Do të udhëtojmë nesër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama