Rezultate te kerkimit per termin: +Tribuna

Total: 4147
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.338Z

Tribuna thyen rekordin

Gazeta Tribuna e përmbyll vitin si lidere në tregun e mediave të shkruara në vend. Me rritjen me të shpejt, Tribuna në vitin që po lëmë pas ka arritur të krijohet si model për të tjerët diku filluar nga qasja, përmbajtja, vizueliz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.816Z

Murinjo nen mbikeqyrje ska udhezime nga tribuna

Portugezi i Realit nuk do te lejohet te jape udhezime nga tribuna per skuadren ne perballjen me Okserin e fundit per Grupin G ne Ligen e Kampioneve. Murinjo eshte i skualifikuar per kete ndeshje dhe rregullorja e UEFA-s parashikon qe ne raste te tilla mes skuadres dhe trajnerit nuk duhet te kete kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.372Z

Kuzhe mund ta drejtoje kombetaren nga tribuna

Shqiperi-Maqedoni Josip Kuzhe eshte sheruar plotesisht por per faktin se sfida e 17 nentorit ndaj Maqedonise ne Korce eshte vetem nje ndeshje miqesore nuk perjashtohet qe trajneri ta drejtoje skuadren e kombetares nga tribuna e stadiumit te Skenderbeut. Nje lajm i tille eshte hedhur ne qarkullim dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.484Z

Shembet tribuna rreth 100 te plagosur

Brazil Tragjedi gjate nje gare automobilistike ne cirkuitin e Kuatro Pontes ne shtetin e Paranas ne Brazil. Nje tribune e impiantit eshte shembur si leter me shume se 100 eshte numri i te plagosurve nga te cilet mbi njezete jane ne gjendje te rende. Ne momentin e incidentit te pakten 500 spektatore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.172Z

Sot mbahet tribuna letrare për veprimtarinë e Teki Dervishit

Në kuadër të Mitingut të 51-të Poezisë sot në Gjakovë nga ora 17:00 në Pallatin e Kulturës Asim Vokshi mbahet tribuna letrare që këtë vit i kushtohet njeriut të letrave shqipe, Teki Dervishit. Për temën "Veprimtaria letrare e Teki Dervishit" pritet të flasin njohës të mirë të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.719Z

UEFA mbyll dy tribuna të Bernabeut

Në ndeshjen e ardhshme që Reali do të luajë në Ligën e Kampionëve si vendas, 2 tribuna të stadiumit Santiago Bernabeu, do të jenë të mbyllura. UEFA e ka marrë këtë vendim ndëshkues për Realin pasi ka zbuluar disa raste racizmi në ndeshjen Real Bajern Mynih. Ndeshja ishte e vlefshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.254Z

Përkrahje edhe nga tribuna

Lorik Cana ka munguar në dy ndeshjet e fundit të Sunderlandit për shkak të suspendimit, por ai ka punuar shumë si kapiten nga tribuna, për ta motivuar ekipin e tij. 26-vjeçari ishte jashtë në ndeshjet kundër Manchester Cityy e Birminghamit, por do të rikthehet në fushë kundër ekipit q�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama