Rezultate te kerkimit per termin: +Tring +Action

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] tring / docs[0] 766 / hits[0] 1238 / keyword[1] action / docs[1] 5713 / hits[1] 11192 /
Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht