Rezultate te kerkimit per termin: +Tring

Meta: total 766 / total_found 766 / time 0.000 / keyword[0] tring / docs[0] 766 / hits[0] 1238 /
Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht

Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë
  • 2019-04-10

Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë

Top Story udhëtoi në fshatin Podgorie të rrethit të Korçës. Këtu është edhe qendra, prej nga shpërndan sinjalin kabllori piratues ANFAB. Ai është i shtrirë në disa fshatra të tjera, që i përmbledh Njësia Administrative Vreshtas. Hapi i parë që Top Story bëri në këtë rast, ish

PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE
  • 2019-03-28

PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE

Nga Artur ZHEJI Presidenti kinez Xi Jinping, me turin e tij Europian solli në sipërfaqe një parashtrim dhe një iluzion të ri në kontinentin kolosal, që mbiquhet Euro-Azia Ai zbarkoi në Romë e më pas në Paris, me një dosje plot projekte dhe me parakontrata të gatshme që tringëllojnë q

Mbahen çmimet Golden Butterfly në Turqi, ja kush shpallet aktorja më e mirë
  • 2017-12-12

Mbahen çmimet Golden Butterfly në Turqi, ja kush shpallet aktorja më e mirë

  Janë mbajtur në Turqi Çmimet Golden Buterfly 2017. Ky është një nga eventet më të rëndësishme te vitit ku vlerësohen me çmime shumë artistë e këngëtarë. Mbremja u prezantua nga Ayça Ayin Turan dhe Cem Davran. Aktorja më e mirë femër është shpallur Asli Enver me roli

No Pic available
  • 2017-12-11

Aktorët e «Nusja nga Stambolli» përshëndesin fansat në Shqipëri/Video

“Nusja nga Stambolli” është një nga serialet më të pëlqyer turk në vend. Historia e Syrejasë dhe Farukut ka rrëmbyër zemrat e publikut dhe të gjithë presin një fund të lumtur për ta. Megjithatë, nuk jemi vetëm ne kaq të apasionuar pas tyre. Edhe aktorët e seriali

No Pic available
  • 2017-11-27

Martesa e vajzës kosovare që pushtoi mediat kanadeze 

Martesa e Tringa Rexhepit me prejardhje nga Gjilani ka magjepsur pothuajse të gjitha mediet kanadeze dhe ato kosovare. Bukuria e Tringës, pritja tradicionale e dasmës dhe shumë veçori të tjera tipike shqiptare ishin evenimenti kyç i dasmës së saj. Piktori i njohur ndërkombëtar Zeqirja Re

Çmimet Emmy,«Dashuri e pafund» fituese e kategorisë «Seriali më i mirë»
  • 2017-11-21

Çmimet Emmy,«Dashuri e pafund» fituese e kategorisë «Seriali më i mirë»

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën, «Dashuri e pafund» është vlerësuar si «Seriali më i mirë» në ndarjen e çmimeve Emmy. Seriali i prodhuar nga Ay Yapim është i pari serial turk i cili vlerësohet me këtë çmim prestigjioz. Ky çmim iu dorëzua regjisores Hilal