Rezultate te kerkimit per termin: +Tritan +Shehu

Total: 1420
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Aksidentohet Tritan Shehu

Deputeti i PD Tritan Shehu është aksidentuar para pak minutash teksa udhëtonte në Tepelenë. Mjeti tip fuoristradë i deputetit është ka dlaë nga rruga dhe është kthyer përmbys. Fatmirësisht vetë Shehu ka deklaruar për News24 se është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.187Z

Kjo video rekomandohet të mos shihet nga Tritan Shehu!

Ky fragment videoje është publikuar nga Associated Press. Tregon pamje të Shqipërisë në vitin e çmendur 1997. Por do të rekomandohej të mos shihej nga Tritan Shehu. Do ti ngjalleshin kujtime të këqija…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.287Z

Tritan Shehu: Emri i presidentit do zgjidhet nga Berisha

Share Deputeti demokrat Tritan Shehu rikonfirmon qëndrimin e demokratëve për një kandidat nga radhët e selisë blu për postin e presidentit, edhe pse emrat konkrektë sipas tij do të vijnë nga lideri i koalicionit, Sali Berisha, raporton Ora News. I pyetur nëse mazhoranca duhet ti druhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.780Z

Tritan Shehu: Rama vijon shkallmimin e shëndetësisë

Në asamblenë e Partisë Socialiste, mbajtur një ditë më parë, kryeministri Edi Rama prezantoi një risi në mënyrën se si do të përzgjidhen infermierët në shëndetësi. Ajo është komentuar sot me ironi dhe akuza të forta nga deputeti demokrat Tritan Shehu, që e konsideron një ide t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.022Z

Tritan Shehu, thirrje Ramës: Distancohu nga deklaratat për Trump

Me nisjen e vizitës zyrtare të Kryeministrit Edi Rama në SHBA, ka reaguar edhe selia blu. Ish-ministri i Jashtëm, Tritan Shehu, nëpërmjet një deklarate i kërkoi Ramës që të tërheqë deklaratat e bëra disa ditë më parë në lidhje me kandidatët që janë në garën presidenciale në S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Aksidentohet Tritan Shehu, përmbyset makina, udhëtonte drejt Tepelenës

Aksidentohet Tritan Shehu, ish-kryetari i PD-së dhe ish-deputeti i kësaj partie. Ngjarja është regjistruar në autostradën që lidh Gjirokastrën me Tepelenën. I ngarkuari nga Partia Demokratike për zgjedhjet në qarkun Gjirokastër po udhëtonte nga Gjirokastra drejt Tepelenës,kur mjeti BMW

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.262Z

Deputeti Tritan Shehu rrezikon të mbytet në Jon

Moti i keq ka rrezikuar mbytjen e një anijeje me vela në Karaburun ku ndodhej deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu. Ai udhëtonte së bashku me tre turistë italiane. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të drejtorisë së policisë së qarkut Vlorë të cilët thanë se ndihma është k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama