Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Meta: total 1000 / total_found 4081 / time 0.002 / keyword[0] tritol / docs[0] 4081 / hits[0] 6147 /
Hidhet në erë me tritol depoja e Ujësjellësit të Delvinës
  • 2019-04-04

Hidhet në erë me tritol depoja e Ujësjellësit të Delvinës

Është hedhur në erë me tritol depoja e Ujësjellësit në fshatin Kopacez në Delvinë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00 të mbrëmjes së djeshme. Lidhur më këtë ngjarje janë shoqëruar 10 persona. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plo

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)
  • 2019-03-30

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)

Zgjimi duke parë automjete që digjen ose prej zhurmës së tritolit duket se është bërë rutinë në Vlorë, ku edhe sot është regjistruar një shpërthim. Mësohet se shpërthimi është dëgjuar në orën 01.00 të së shtunës në lagjen Rilindja. Lënda plasëse ishte vendosur pranë një

Atentati në Shkodër/ Nishani sulmon ashpër Ramën: Qeverisja e ardhur nga krimi, pjell vetëm krim!
  • 2019-03-30

Atentati në Shkodër/ Nishani sulmon ashpër Ramën: Qeverisja e ardhur nga krimi, pjell vetëm krim!

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka reaguar ashpër në lidhje me vrasjen e dy vëllezërve sot në Shkodër. Nishani thekson se ky është shërbimi që i bëri rilindësi vendit tonë, ndërsa shton se këto janë pasoja të rënda, të cilat nuk dihen se kur do të ndalen. Mes tjerash

No Pic available
  • 2019-03-24

Krujë, i vendoset tritol makinës së 43-vjeçarit (EMRI)

Ditën e djeshme nga policia e Krujës është zbuluar një sasi lënde plasëse, që ishte vendosur pranë një makine që ndodhej e parkuar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mallkuç dhe fatmirësisht lënda plasëse sishte aktive. Mësohet se pronari i makinës, pranë së cilës u gjet tritoli ës

A është i përfshirë Arben Ahmetaj në skemën e mashtrimit të indianëve?!
  • 2019-03-24

A është i përfshirë Arben Ahmetaj në skemën e mashtrimit të indianëve?!

Në javën që lamë pas Shqipëria u përfshi në një skandal të rëndë diplomatik, ku janë të përfshirë ish-ministra dhe një anëtar aktual i kabinetit të qeverisë Rama. Bëhet fjalë për strehimin në Shqipëri të dy vëllezërve indianë, Nitin dhe Chetan Sandesara, të akuzuar nga

No Pic available
  • 2019-03-23

Indianët mashtrues, zbërthehen lidhjet e forta politike

Dhënia e nënshtetësisë shqiptare dy vëllezërve indianë, të kërkuar për mashtrim në vendin e tyre, duket se ka përfshirë një sërë emrash të rëndësishëm politikanësh. Ata e kanë marrë nënshtetësinë shqiptare në kohën kur në krye të Ministrisë së Jashtme ka qenë Ditmir

No Pic available
  • 2019-03-20

Shpërthim me tritol në një banesë

Një banesë ka shpërthyer nga një sasi lënde plasëse në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:15, të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr 17/1, në oborrin e banesës së shtetasit Q.H., 54 vjeç. Burime nga policia bëjnë me dije se nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme të vogl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama