Rezultate te kerkimit per termin: +Trofe

Total: 5517
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.308Z

Premton trofe

Roberto Mancini premton se do të mundohet që t’i shërojë plagët e Manchester Cityt, duke fituar trofe këtë sezon. ‘Citizens’ nuk dinë se çka është trofeu që 35 vjet. Për këtë, trajneri italian po mundohet që t’i lehtësojë dhimbjet e tifozëve të këtij klubi, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.762Z

Van Persie kërkon trofe

Ylli i Arsenalit, Robin van Persie pranon se klubi i tij duhet të fitojë trofe këtë sezon me qëllim që t'ua mbyllë gojën kritikëve. Topçinjtë nuk kanë fituar trofe që nga viti 2005 kur arritën të triumfojnë në Kupën FA dhe presioni mbi ekipin e drejtuar nga Arsene Wenger ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.404Z

Murinjo: Ronaldos i duhen trofe

Hoze Murinjo e ka cilësuar Kristiano Ronaldon si një prej lojtarëve më të mirë në kampionatin anglez, por theksoi se atij i duheshin trofe për t‘u cilësuar si futbollisti më i mirë i vitit. "Mendoj se lojtari i vitit duhet të jetë më i miri, por gjithashtu një futbollist që ka fitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.999Z

Spanja pushton Europen me trofe

Spanja pritet të bëhet vendi me më shumë trofe të fituar në arenën europiane, në rang klubesh. Suksesit të Sevilla-s në Europa League do t’i shtohet ai i Realit apo Atletico Madrid, që më 24 Maj do të diskutojnë finalen e Ch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.934Z

Arshavin: Arsenali duhet të fitojë trofe

Mesfushori i Arsenalit, Andrey Arshavin, thotë se Topçinjtë duhet të fitojnë një trofe këtë sezon, cilindo trofe qoftë. Arshavin pranon se Arsenali do të ketë një detyrë të vështirë në prag të sezonit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.633Z

Konchesky: Dua trofe me Liverpoolin

Përforcimi i ri i Liverpoolit, Paul Konchesky, është i kënaqur për stransferimin tek Anfield, dhe dëshiron të fitojë trofe me klubin e tij të ri. Roy Hodgson arriti ta transferojë mbrojtësin e majtë të Fulhamit në ditën e fundit të afatit kalimtar, dhe anglezi nënshkroi marrëves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.821Z

Shaqiri dëshiron trofe tjerë me Baselin

Xherdan Shaqiri synon të fitojë trofe tjerë me Baselin. Mesfushori kosovar po ashtu ëndërron ta eliminojë Bayern Munichun, në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve. “Derisa të jem këtu, jam këtu dhe më pëlqen kjo. Dëshiroj të fitoj trofe tjerë me Baselin dhe ta mposht e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama