Rezultate te kerkimit per termin: +Tubimet

Meta: total 1000 / total_found 1212 / time 0.000 / keyword[0] tubimet / docs[0] 1212 / hits[0] 1426 /
Jelekverdhët nisin këngën: Do rrëzojmë Edin e Kristaqit, Lleshi, dil te sheshi
  • 2019-03-28

Jelekverdhët nisin këngën: Do rrëzojmë Edin e Kristaqit, Lleshi, dil te sheshi

Ndryshe nga tubimet e mëparshme, protesta e sotme e opozitës ka nisur me tensione, kryesisht para godinës së Ministrisë së Brendshme ku ka pasur më shumë forca policie se zakonisht. Aty janë shënuar disa përplasje midis banorëve të Astirit, të cilët kanë tentuar disa herë të çajn

FOTOLAJM/ Protestuesi i veçantë zbulon harkun e triumfit të Turpit!
  • 2019-03-28

FOTOLAJM/ Protestuesi i veçantë zbulon harkun e triumfit të Turpit!

Dilaver Nela është kthyer në protestuesin më IN të momentit, pasi është shfaqur në tubimet e opozitës dhe kongresin e PS me versionin e tij  të shprehjes së revoltës ndaj politikës. Më 16 mars 2019, ai protestoi kundër 3 partive kryesore me parullën: Shoqëria Civile: PS, PD, LSI s

Top Story shoqëron hap pas hapi efektivin e policisë gjatë protestës
  • 2019-03-21

Top Story shoqëron hap pas hapi efektivin e policisë gjatë protestës

Adriani, efektivi i policisë i cili u shoqërua gjatë gjithë protestës nga Top Story ka marrë detyrë për tu vendosur në kordonin policor pranë hyrjes së kryeministrisë, e konsideruar si pikë e nxehtë në raste protestash. Ne sot jemi në zonën ballore, është komisariati 2 me 90 ofice

Policia, apel Bardhit: Largo njerëzit me maska në protestë!
  • 2019-03-21

Policia, apel Bardhit: Largo njerëzit me maska në protestë!

Policia thërret me megafon Gazmend Bardhin i kërkon që të marrë masa për të larguar nga protesta personat me maska. “I nderuar Zoti Bardhi, ne mes te protestuesve ka persona që mbajnë maska, si organizator i tubimit në bazë të ligjit për tubimet merrni masa për largimin e tyre ng

Blindohet Kryeministria, skelë sigurie dhe 4 kamera para protestës
  • 2019-03-14

Blindohet Kryeministria, skelë sigurie dhe 4 kamera para protestës

Dy ditë para protestës së opozitës në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar skela që shërbeu më 16 shkurt për të penguar protestuesit e opozitës, të cilët tentuan të hyjnë brenda godinës së qeverisë. Përveç përforcimit të skelës, Policia dhe Garda kanë vendosur dhe kan

Protesta/ Rama ik u kushton shtrenjtë 8 qytetarëve, policia nis arrestimet
  • 2019-03-05

Protesta/ Rama ik u kushton shtrenjtë 8 qytetarëve, policia nis arrestimet

Mijëra qytetarë morën pjesë sot në protestën e opozitës para Parlamentit, duke kërkuar që Rama të ikë dhe ti hapet rruga një qeverie tranzitore që do të çonte vendin në zgjedhje të parakohshme. Pavarësisht se incidentet ishin më pak të rënda se në tubimet e mëparshme, policia

Protesta e opozitës/ Tela me gjemba, skela e shkallë emergjence për deputetët
  • 2019-03-04

Protesta e opozitës/ Tela me gjemba, skela e shkallë emergjence për deputetët

Opozita e bashkuar tashmë pa mandate deputeti do të protestojë sërish nesër kundër qeverisë së Edi Ramës në sheshin përpara Parlamentit dhe tubimi për të cilin policia nuk ka dhënë leje, ka alarmuar Uniformat Blu. Në këtë protestë pritet të ketë akte dhune si në rastin paraardh