Rezultate te kerkimit per termin: +Tukici +Reshat +Arbana

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.298Z

14 cmime ne mbremjen gala te cmimeve KULT 2011

Per te shtatin vit radhazi Akademia KULT organizon ndarjen e cmimeve ne te gjitha fushat e artit. 14 fitues dolen nga nominimet duke marre kupen e cmimit KULT 2011 ne 12 kategori te artit si dhe 2 cmime speciale per dy prurje te vecanta gjate vitit 2010. Tashme kthyer ne nje tradite per te kurorezua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.202Z

Homazhe lamtumire për mbretëreshën e këngës Vaçe Zela

TIRANE- Amaneti i saj u vu në vend. Trupi i Vaçe Zelës pasi kaloi në token e Kosovës, mbërriti në Shqipëri, vendi ku ajo donte të prehej përgjithmonë. E tamam ashtu sic ka dashur, e rrethuar nga kolegë, miq e të afërm, politikanë, por edhe qytetarë të thjeshtë, e madhja Vaçe Zel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.211Z

Lamtumirë Vaçe Zela! Përcillet me nderime mbretëresha e këngës

TIRANE- Amaneti i saj u vu në vend, Vaçe Zela prehet në Atdhe. Në mënyrë madhështore ashtu sic e meritonte ajo u përcoll me muzikë e karafila të bardhë, e mbuluar nga flamuri kuq e zi. Nën ritmet e këngës se Whitney Houston,“I will always love you", trupi i saj mori rrugën drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.206Z

Lamtumirë Vaçe Zela! Përcillet me nderime mbretëresha e këngës

TIRANE- Amaneti i saj u vu në vend, Vaçe Zela prehet në Atdhe. Në mënyrë madhështore ashtu sic e meritonte ajo u përcoll me muzikë e lule, e mbuluar nga flamuri kuq e zi. Nën ritmet e këngës “I will always love you", trupi i saj mori rrugën drejt banesës së fundit. Me vete mori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama