Rezultate te kerkimit per termin: +Tupi +Skender

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] tupi / docs[0] 48 / hits[0] 68 / keyword[1] skender / docs[1] 3320 / hits[1] 4509 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2013-09-29

Mjedisi bllokon 109 furragëlqereje, zbardhet lista

TIRANE- Çdo familje në Fushë-Krujë ka një furrë gëlqereje të sajën. I hapin pa i marrë leje askujt, pasi i kanë në tokën e tyre. të paktën kështu ka ndodhur deri më tani, ku në të gjithë këtë zonë numërohen mbi 400 furra gëlqereje, që përdorin si lëndë të parë gomat e

No Pic available
  • 2013-09-29

Ministria e Mjedisit bllokon 109furra gëlqereje, zbardhet lista

Të tjera rreth shkrimit Ministri i Mjedisit, Koka: Radhën e kanë guroret TIRANE- Çdo familje në Fushë-Krujë ka një furrë gëlqereje të sajën. I hapin pa i marrë leje askujt, pasi i kanë në tokën e tyre. të paktën kështu ka ndodhur