Rezultate te kerkimit per termin: +Turdiun

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.578Z

  Kastrioti kërkon Ishkën e KarabecinKastrioti ka firmosur deri tani me Shametin, Turdiun dhe Shenajn. Në bisedime e sipër është sulmuesi Orjand Abazaj.

Kastrioti synon të bëjë pazar te Partizani, pikërisht te skuadra me të cilin bëri rokadën për një vend në Kategorinë Superiore. Në planet e Ramadan Ndreut janë Sokol Ishka dhe Erando Karabeci. Kastrioti ka firmosur deri tani me Shametin, Turdiun dhe Shenajn. Në bisedime e sipër ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.848Z

Djali i Mehmet Shehut Biseda me Silva Turdiun per prishjen e fejeses

e Merkure 23 Janar 20130905 am p classwp-caption-textSkender Shehup pDjali i Mehmet Shehut rrefen ngjarjet e vitit 1981p pSi ia thashe Silves se fejesa jone duhej prishurp pKrushqia u prish me nderhyrjen e Enverit dhe prapaskenat e tij per biografine e Silvesp pndrra me babain

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.232Z

Dëshmia e Feçor Shehut: Lidhjen e djalit të Mehmetit me Silva Turdiun e mësova nga Kreshnik Tartari

Feçor Shehu gjate seancave gjyqesore Lidhjen e Skënder Shehut me Silva Turdiun e mësova nga trajneri i Dinamos, Kreshnik Tartari, por nuk ia tregova Partisë. Mehmet Shehu më thirri që të bëja biografinë e familjes Turdiu për të bindur të birin të ndahej nga Silva. Në variantin e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.481Z

Skënder Shehu: Fejesa me Silva Turdiun u bë me porosi të Mehmetit

 AFRIM IMAJIshte pikërisht ajo, krushqia, që kryqëzoi kryeministrin Mehmet Shehu.E tillë u fiksua në memorien e kohës fejesa e Skënderit, djalit të dytë të kreut të qeverisë komuniste me një nga volejbollistet me të njohura të Tiranës në fillimin e viteve ‘80. Fiqirete Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.292Z

A u përdor martesa për rrënimin e Mehmet Shehut

Silva Turdiu dhe shkaqet e vdekjes së Mehmet Shehut Jo rastësisht, vetëm pak ditë pas prishjes së lidhjes mes Silva Turdiut dhe Skënder Shehut, gjërat morën për keq në familjen kryeministrore. Para vdekjes misterioze të Mehmet Shehut, Byroja Politike gumëzhinte me historinë rozë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.449Z

Tirana fiton miqësoren me Instambulspor

Albania-sport.com (AS)- Tirana fitoi 2-1 miqësoren e luajtur sot me skuadrën turke Instambulspor, takim i zhvilluar në Kemer të Antalias. Turqit kaluan të parët në avantazh. Blerja e re dimërore e bardhebluve, ish-lojtari i Elbasanit, Hetlem Capja barazoi rezultatin, ndërsa golashënuesi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.806Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama