Rezultate te kerkimit per termin: +Turizem +Sarande

Meta: total 74 / total_found 74 / time 0.000 / keyword[0] turizem / docs[0] 839 / hits[0] 1071 / keyword[1] sarande / docs[1] 3378 / hits[1] 5094 /
E perplas makina plagoset rende ne koke i mituri
  • 2016-06-30

E perplas makina plagoset rende ne koke i mituri

br br Sarande 29 qershor 2016 NOAal - Nje femije ka mbetur i plagosur rende diten e sotme ne Sarande si pasoje e nje aksidentibr br Mesohet se ngjarja ka ndodhur ne aksin rrugor Turizem - Kanali i ukes ku 59-vjecari IE banues ne Ksamil duke drejtuar mjetin tip Ford me targe AA978NO ka goditur ak

No Pic available
  • 2015-09-29

Pa dekriminalizim, këtë vend e merr lumi

Nuk është se nuk e prisnim, nuk është se nuk e dinim këte qe do ndodhte sot, ate qe ka 2 vjet qe ndodh, jo vetem me kete ligj por me shume e shume te tjere. Në kronikat ekzotike të lajmeve me pushtetarë, gjatë muajit gusht, e kishim dëgjuar në disa deklarata të maliqëve që s'ka gje se

Sarande qellohet per vdekje 32-vjecari
  • 2015-07-10

Sarande qellohet per vdekje 32-vjecari

brbrNje 32-vjecar eshte vrare me arme zjarri ne oret e para te mengjesit ne Sarande Ngjarja ndodhi rreth ores 0105 ne rrugen Turizem 8211 Kanali Cukes ndersa viktima eshte identifikuar si shtetasi Edmond Mehmeti i cili ka nderruar jete ne vendngjarje Sipas te dhenave nga grupi hetimor dyshohet se a

Rama ne Vlore SHQUP kerkon kthimin mbas po u shterojne votat
  • 2015-06-01

Rama ne Vlore SHQUP kerkon kthimin mbas po u shterojne votat

Transmetuar me 31052015 - 1252 Vlore 31 maj 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se fushata e te majteve eshte se duke folur per problemet eshte zotim per ti zgjidhur me radhe ndersa e demokrateve njelloj sikur ata po vijne ne qeveri duke kerkuar kthimin

Abuzim me 31 objekte ne Ksamil KLSH kallezon 3 specialiste te ZVRPP Sarande
  • 2015-02-21

Abuzim me 31 objekte ne Ksamil KLSH kallezon 3 specialiste te ZVRPP Sarande

Tirane 20 shkurt 2015 NOAal- Kontrolli i Larte i Shtetit ka kallezuar ne Prokurori tre specialiste te Zyres Vendore te Regjistrimit te Pasurive te Paluajtshme Sarande nen akuzen e shperdorimit te detyresbr br Nga auditimi i kryer prane ketij institucioni u konstatuan nje sere shkeljesh te dispozit

Anomalite  e turizmit shqiptar
  • 2014-11-20

Anomalite e turizmit shqiptar

e Enjte 20 Nentor 20141153 am ARQILE BRXHOLIbrbr    Kohet e fundit por edhe me pare me kane terhequr vemendjen emisionet shkrimet si dhe intervistat e shumta te ashtuquajturat panaire etj lidhur me zhvillimin e turizmit ne Shqiperi Dikush flet per turizmin jeshil dikush

Refuzohet hipoteka per 650  ndertime bleres dhe te huaj
  • 2014-10-28

Refuzohet hipoteka per 650 ndertime bleres dhe te huaj

e Hene 27 Tetor 20141330 pm p classwp-caption-text Ndertime te pahipotekuara ne SarandebrbrSuedeze e norvegjeze sjapin parate pa marre pronesinebrbrRreth 650 objekte te ndertuara ne zonen Turizem 8211 Kanali i ukes ne Sarande jane refuzuar te regjistrohen nga hipoteka brShkak pe