Rezultate te kerkimit per termin: +Turjan +Hyskaj

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] turjan / docs[0] 162 / hits[0] 191 / keyword[1] hyskaj / docs[1] 92 / hits[1] 164 /
No Pic available
  • 2017-04-01

Leonard Bombaj hedh akuza të rënda: Ajsi u trafikua, ka video porno në Youtube

Leonard Bombaj ka folur sërish për historinë e përdhunimit të Ajsi Xhaxhaj, i ftuar në Oktapod me gazetarin Turjan Hyskaj. Bombaj vazhdon të pohojë se e gjithë kjo është një sajesë e vajzës dhe se pafajësia e tij është e provuar ligjërisht, e ndërsa ka treguar se ka qenë ai që k

Spiropali: Në 2017 do jem deputete në Kuvendin e Shqipërisë
  • 2016-10-08

Spiropali: Në 2017 do jem deputete në Kuvendin e Shqipërisë

Ish drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali ka qenë e ftuar në emisionin Oktapod ka folur edhe një herë tjetër në lidhje me deputetin e larguar nga PS Ben Blushi. Spiropali tha se ikja e Blushit nga PS, ka bërë që kjo parti të humbasë diccka. Ndërkaq, ajo i ka qëndruar besnike versi

Ermali: Babai shumë më Don Zhuan se unë….
  • 2016-04-10

Ermali: Babai shumë më Don Zhuan se unë….

Transmetuar më 09.04.2016 - 17:27 Ermal Fejzullahu rrëfen disa sekrete të marrëdhënies me babanë e tij Sabriun, gjatë një interviste që ka zhvilluar në emisionin “Oktapod” të Turjan Hysk

Nuk ua merr mendja sa këngë ka kënduar Sabri Fejzullahu në karrierën e tij
  • 2016-03-26

Nuk ua merr mendja sa këngë ka kënduar Sabri Fejzullahu në karrierën e tij

Transmetuar më 26.03.2016 - 14:33 “Në 50 vite karrierë, nuk kam pushuar një ditë dhe kam kënduar 998 këngë që janë të gjitha të miat”. Kjo ka qenë deklarata e bujshme që ka bërë në emisionin â

Xhesika Ndoj: Isha e zhveshur në tualet, por fotot duke bërë seks janë montazh |VIDEO
  • 2016-03-05

Xhesika Ndoj: Isha e zhveshur në tualet, por fotot duke bërë seks janë montazh |VIDEO

Transmetuar më 05.03.2016 - 12:30 “Fotot e mia duke kryer mardhënie seksuale janë montazh, edhe pse kam qenë me atë person e zhveshur në tualet”. Kështu është shprehur këngëtarja Xhesika Ndoji, gjatë intervis

Albana Vokshi kërcënon Ramën: Ja çdo ti bëj nëse më thotë sërish Pamela Anderson
  • 2016-02-29

Albana Vokshi kërcënon Ramën: Ja çdo ti bëj nëse më thotë sërish Pamela Anderson

Të ashpër në akuza, mes replikash rëndom edhe fyese, duket se marrëdhënia mes kundërshtarësh nuk është ajo që duket në sytë e publikut. Deputetja e PD-së, Albana Vokshi e përfshirë shpesh herë në replika me kryeministrin Rama ka pranuar se "Edi Rama në mënyrë konstante shpr

VIDEO/ Albana Vokshi kërcënon Ramën: Ja çdo ti bëj nëse më thotë sërish Pamela Anderson
  • 2016-02-29

VIDEO/ Albana Vokshi kërcënon Ramën: Ja çdo ti bëj nëse më thotë sërish Pamela Anderson

Të ashpër në akuza, mes replikash rëndom edhe fyese, duket se marrëdhënia mes kundërshtarësh nuk është ajo që duket në sytë e publikut. Deputetja e PD-së, Albana Vokshi e përfshirë shpesh herë në replika me kryeministrin Rama ka pranuar se "Edi Rama në mënyrë konstante shpreh