Rezultate te kerkimit per termin: +Turjani

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] turjani / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
Shperthen ne lote Orinda Huta
  • 2016-11-02

Shperthen ne lote Orinda Huta

var fbShare url httpvizionplusalshperthen-ne-lote-orinda-hutasize smallbrbrMbremjen e se martes kur shenohet dhe 1 vjetori i krijimit te Fondacionit Fundjave Ndryshe jane ndare dhe disa cmime ne lidhje me filantropinebrbr brbrEmisioni Vizioni i Pasdites i cili ne sezonin e kaluar te Vizion Plus ka

Eljo Hyska u zgjodh kreu i FRESSH, vëllai Turjani ka një mesazh për të |FOTO
  • 2016-10-23

Eljo Hyska u zgjodh kreu i FRESSH, vëllai Turjani ka një mesazh për të |FOTO

Transmetuar më 23.10.2016 - 15:48 Pas një fushatë disa mujore, FRESSH ka tashmë kreun e saj të ri, i cili është Eljo Hyska. Ai ka mundur të dalë fitues në garën me shtatë kolegët e tjerë duke mbledhur 10 182 vota

VIDEO/ Astrit Patozi tregon mesazhet që ka shkëmbyer me Ramën
  • 2015-12-05

VIDEO/ Astrit Patozi tregon mesazhet që ka shkëmbyer me Ramën

Astrit Patozi është një nga zërat më kritikë të qeverisë nga ana e opozitës. Por, ai ka treguar në emisionin Oktapod, se shkëmben mesazhe me kryeministrin Rama, për raste kortezie. astrit-patozi-turjani Është një kortezi njerrëzore. Më ka ururar mos gaboj perpra një viti a dy vi

Orinda zbulon ditëlindjen sekrete të Turit |FOTO
  • 2015-04-01

Orinda zbulon ditëlindjen sekrete të Turit |FOTO

Transmetuar më 31.03.2015 - 17:20 Këngëtari dhe prezantuesi i emisionit “Oktapod” në Vizion Plus, Turjan Hyska, ka festuar ditëlindjen e tij pa shumë bujë e zhurmë në një prej lokaleve të kryeqytetit. Por duk

No Pic available
  • 2014-08-05

Orinda Huta: Bukuroshi në klipin tim i bëri vajzat të çmenden

TIRANE - Biondja me sy të shkruar, Orinda Huta këtë verë po shijon suksesin e saj si këngëtare. Pasi mbylli një sezon të gjatë si autore e emisionit "Next" në "Vizion Plus", Orinda nisi sezonin veror me të njëjtin përkushtim në mu

No Pic available
  • 2013-10-28

Orinda Huta: Nuk kam bërë ndërhyrje në gjoks

TIRANE-Orinda Huta, personazhi i dashur i ekraneve shqiptare ka rrëfyer dje në një intervistë për “Vizioni i Pasdites”, projektet e saj të afërta në televizion e këngë. Ndërsa ka lajmëruar rikthimin në muzikë, kën