Rezultate te kerkimit per termin: +Turma

Total: 3014
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.402Z

Ukrainë, turma hedh në kazan plehrash deputetin!

E pabesueshme, por e vërtetë. Një turmë e zemëruar përpara parlamentit të Kievit në Ukrainë, ka hedhur Vitali Zhuravskin në një kazan plehrash. Një grup njerëzish, e kanë kapur deputetin e Kuvendit ukrainas, dikur anëtar i partisë së ish-presidentit Viktor Janukoviç, ndërsa po ect

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.094Z

FOTOT/ Festë me mish: Turma e luanëve tmerron turistët

Këto foto të shkrepura pak ditë më parë tregojnë ngjarjen që tmerroi dhjetra turistë. Një turmë luanësh po ushqeheshin me prenë e tyre, një buall i bëshëm. Luanët e morën shtruar gostinë në Parkun Kombëtar Kruger, duke mbajtur në trafik për 6 orë resht turistët.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.134Z

Video: Turma masakron 4 gra, i akuzonte si shtriga

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Kjo video shqetësuese tregon se si turma në Guinenë e Re Papua masakron katër gra, të cilat i akuzon si shtriga. Sipas turmës, gratë akuzoheshin se i kanë marrë zemrën një personi në mënyrë të padukshme. Ka raportime se një nga gratë vdiq nga dhuna e ushtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.397Z

Turma merr peng Hugh Jackman

“Prisoners” është filmi i fundit i Hugh Jackman,një film krim-thriller ku ai luan rolin e një babai dhe një mashkulli familjar. Por roli i tij prej një familjari u shpërfill nga fansat e tij në Festivaline Filmit në San Sebastian në veri të Spanjës ku mijëra fanse të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.035Z

Panik ne nje tempull ne Indi turma shtyp 10 persona

Indi 17 tetor NOA - Nga nje panik masiv ne nje tempull hindu ne Indine lindore kane humbur jeten te pakten dhjete njerez. Turma e kapur nga paniku ka plagosur dhe 15 te tjere. Ngjarja ka ndodhur ne shtetin federal Bihar beri te ditur policia. Per festen e pervitshme te sakrifices rituale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.669Z

“Burimet nga turma” dhe tallja me Prokurorinë e Përgjithshme

Dy ditë më parë, ish-Ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu shumë i kujdesshëm, zbuloi ekzistencën e mundshme të një prove për dosjen Gërdeci. Në një intervistë të tijën te “Alsat” TV, Mediu saktësisht u shpreh në ligjëratë të drejtë se, “Ç’mund të the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.570Z

TURMA

Ose një këndvështrim befasues i shkrimtarit Ilr Mati në novelën e tij me titullin e mësipërm për turmat e popullit dhe hallet e tij në ditët që jetojmë. Nga Skifter Këlliçi Kur disa vjet më parë,në faqet e një të përditshmeje lexova se në bazë të një tregimi të publicistitit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama