Rezultate te kerkimit per termin: +Turp

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.254Z

Turp, turp, turp, ky futbollist nuk meriton asgjë (Video)

Një video turpëruese është publikuar në mediat franceze. Në ndeshjen e kësaj jave në ligën e dytë të Francës e zhvilluar në mes të Valenciennes dhe Brest, futbollisti Ciss Saliou ka treguar nivelin më të ulët të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.641Z

DILNI NGA KY TURP!

Apel solidariteti Solidaritet për familjen e nderuar të Petro Markos. Redaksia e gazetës “Shqip” fton individë, subjekte, institucione, shoqata e fondacione të shprehin një akt solidariteti jetik në numrat e llogarisë në Raiffeisen Bank Në lekë: 0000251473 Në euro: 0251473.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.116Z

TURP, TURP, TURP, DHORI KULE SRRESHT SË PËRSËRITURI, U HAKËRREHET PEDAGOGËVE PARA RAMËS: BËTË NAMIN SE U VONUAN RROGAT

Më vjen turp, më vjen, turp, më vjen turp… përsëriti për të disatën herë Dhori Kule, Dekani i Fakultetit të Ekonomisë përballë kryeministrit Edi Rama. Kules, mesa duket, i ka ardhur turp fakti që pedagogët u ankuan për rrogën e tyre që nuk i ishte kredituar ende. Na vjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.916Z

"U sollëm keq, por s'ishte turp"

• Pas derbit nuk ka dashur të prekë shumë atë që ndodhi, ndërsa dje trajneri i Partizanit, Hasan Lika ka folur gjerësisht para gazetarëve, duke e shikuar sherrin në disa këndvështrime."U tha se ishte turp ajo që ndodhi pas ndeshjes. Turp është kur bën turp. Turp ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.225Z

Turp Shqipëri!

• Brizida GjikondiQuhej Flavio, ish tre vjeç,     nëna e tij quhej Liljana, kishte një tjetër Flavio në bark... të tre i dogji e i përpiu Gërdeci shqiptar. Ja ky është atdheu im, përmes kaltërsish, Shqipëria ime ja ku është. U bënë të 7-at e tyre dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.136Z

Rama: Turp atyre qe cenojne familjen

Kryetari i Partise Socialiste ka reaguar per here te pare ne lidhje me akuzat e mazhorances per jeten e tij familjare. Edi Rama beri apel ne “Top Story” qe t’i jepet fund kesaj politike ku cenohet gjeja me e shtrenjte per shqiptaret, familja. “Flasin per familjen,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.052Z

Reagon KF Besa për Zhdrellën: Turp, turp, turp.. (Foto)

Klubi i Besës nuk e ka pritur aspak mirë transferimin e Mentor Zhdrellës në Ferronikel. Besa ka reaguar ashpër kundër futbollistit Mentor Zhdrella, që para pak ditësh e kishin paraqitur si përforcimin e tyre të radhës, mirëpo ky i fundit p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama