Rezultate te kerkimit per termin: +Turqisebr

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.585Z

Euro 2016 Spanja dy gola te shpejte Turqise VIDEO

Spanjes i jane dashur 34 minuta per te gjetur golin e pare ne ndeshjen qe po luan ndaj Turqisebr br Sulmuesi i Juventusit Alvaro Morata ka qene autori i golit te pare per spanjollet Kurse golin e dyte e shenoi Nolito ne minuten e 37br br Spanja ka thelluar edhe me tej epersine ne ndeshjen qe esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.437Z

Sulmi ne Turqi Bushati Lutjet tona shkojne per viktimat

Transmetuar me 13032016 - 2108 Turqia u goditet kete te diel nga nje tjeter sulm terrorist ku me dhjetera persona mbeten te vdekur nga shperthimi i nje autobombe ne Ankara ne nje zone prane disa ndertesave qeveritarebr br Ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.492Z

Sneijder kerkohet me ngulm nga ish-skuadra e tij

Klubi holandez Ajax synon qe ta riktheje ne klub ish-yllin e tyre Wesley Sneijderbr br Mediat e huaja raportojne se holandezet e Ajaxit do te provojne ne tregun e veres ta rikthejne ne klub mesfushorin holandez i cili eshte duke bere karriere tek Galatasaray i Turqisebr br Drejtuesit e Ajaxit du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.762Z

Europa i mbyll zyrtarisht deren Turqise Zvarritja sndalej prej 35 vjetesh

Transmetuar me 24112016 - 1820 Edhe zyrtarisht Europa ia ka mbyllur perfundimisht deren Turqise duke vendosur sot qe te nderpriten pa afat negociatat per anetaresimbr br Turqia kishte nisur procesin qe ne vitin 1981 por ai nuk avancoi kurre jo vetem nga p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.212Z

MijushkovicPresim 600 milion euro investime

Transmetuar me 07022014 - 1927 Velimir Mijushkovic PUBLICITET br br Mali i Zi 7 shkurt 2014 NOAal- Malit te Zi i nevojiten investime te cilat do te pergjigjen ndaj te gjitha sfidave per arritjen dhe qendrueshmerine e rritjes se vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.159Z

Rama Urova Presidentin Erdogan zhvillim partneritetit strategjik

Transmetuar me 13082014 - 1058 Recep Tayyip Ergodan Edi Rama PUBLICITET Tirane 13 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka uruar Recep Tayyip Ergodan per zgjedhjen e tij si President i Turqisebr br Urova telefonikisht Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.375Z

Trafiku i droges Gjykata le ne burg Ben amin dhe bashkepunetoret

Tirane 29 shkurt 2016 NOAal - Gjykata e Krimeve te Renda ka dhene sot masen e sigurise Burg pa afat per Lutfi Shabanin i njohur me nofken Ben Camibr br Shabani u arrestua ne piken e Kalimit Kufitar ne Kapshtice  bashke me dy persona te tjere Eldi Zahirin dhe Janaq Kacelin te cilet dyshohet se i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama