Rezultate te kerkimit per termin: +Tutje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.704Z

Marvel: Superheroi Thor tani e tutje do jetë femër

Marvel Comics bëri të ditur se do bëjë ndryshime rrënjësore tek një nga personazhet kryesore. Tani e tutje superheroi Thor do jetë femër. Kompania thotë se qëllimi është që të tërhiqen sa më shumë vajza e gra për të blerë librat me ilustrime. Personazhi Thor u shfaq për her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.954Z

Katër ekipe tjera ecin tutje

Barcelona, Bayerni, Valencia dhe Shakhtari i janë bashkuar Manchester Unitedit, Portos dhe Malagës, duke u kualifikuar në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve. Katalunasit ecën tutje falë fitores në Rusi ndaj Spartakut, kurse gjermanëve dhe spanjollëve u mjaftoi barazimi në Mesta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.394Z

Berisha: Qeveria, tani e tutje pa “pasword”

Kryeministri Sali Berisha ka vendosur të fshijë “pasword-in” e qeverisë dhe gjithçka ta bëjë publike për median. Ai heq dorë nga të gjitha sekretet qeveritare për t’ia zbardhur tërësisht publikut, madje në mënyrë më të shpejtë se më parë çdo vendim të qeverisë. Z.Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.114Z

Droga në autobus, reagon Rama: Horrllëku e balta shkojnë më tutje

Kryeministri Rama ka reaguar ndaj deklaratës së kryetarit të FRPD Belind Këlliçi për drogën që u gjet në autobusin e FRESSH gjatë udhëtimit në Turqi. Në një reagim në Twitter, Kryeministri shkruan se "sulmi i baltës ndaj PS shkon më tutje nga sa mendon". "Kur mendon se horrlleku i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.365Z

Tutje Arsenal, Montpellier tjetër herë

Arsenal ka vazhduar tutje në Ligën e Kampionëve pas fitores së thjeshtë me skuadrën e Montpellier. 2 me 0 ishte rezultati i fitores së topçinjëve. Jack Wilshere shënoi golin e parë për Arsenalin pas rikthimit të tij nga lëndimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.454Z

Si mund të zhvendoset një qytet tre kilometra më tutje

Një qytet në arktik i ndërtuar për shkak të një burimi të stërmadh hekuri, duhet të zhvendoset për të lejuar zgjerimin e minierës. Projekti i stërmadh po kthehet në një eksperiment për jetesën në kushtet e motit të egër Kiruna Tabby Kinder, BBC Këtë pranverë do të fillojë pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.836Z

Këtej e tutje a mund të dënohet një qytetar për moskallëzim krimi?

  Doja të pyesja: Me çfarë kurajo, një prokuror i shtetit do të mund të formulojë akuza tani e tutje për moskallëzim krimi ndaj një qytetari të thjeshtë? Ta zëmë se ndodh një plagosje dhe dikush e di dhe nuk flet. Kjo ka ndodhur dhe do ndodhë. Personi që nuk flet, arrest

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama