Rezultate te kerkimit per termin: +Tv +Klan

Total: 5407
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

Kivenc Tatlitug rikthehet ne Tv Klan

0 brbr brbrAktori me i paguar i Turqise Kivanc Tatlitug qe njihet per publikun shqiptar ne rolin e Behlul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.430Z

Modeli i Klan-it nuk është test për TV Klan

Nga Mero Baze   Media shqiptare, por dhe agjenci ndërkombëtare shtypi, po botojnë çdo ditë lajme mbi mënyrën se si pushteti i Sali Berishës financoi mediat propagandistike për të realizuar një model të ri medie, imponuese, arrogante dhe luksoze, që të balanconin imazhin e qever

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.532Z

TV Klan censuron dhe tallet me Ylli Manjanin

Konferenca e shtypit e ish ministrit Ylli Manjani, e cila bëri sot pa diskutim xhiron e gjithë mediave shqiptare, nga ato të mëdha si Top Channel e Vizion Plus e deri tek dhjetra faqe online, nuk përbënte lajm për TV Klan. As ne edicionin e orës 15 30 dhe as në atë të orës 19 30, laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.531Z

TV Klan censuron Ylli Manjanin

Konferenca e shtypit e ish ministrit Ylli Manjani, e cila bëri sot pa diskutim xhiron e gjithë mediave shqiptare, nga ato të mëdha si Top Channel e Vizion Plus e deri tek dhjetra faqe online, nuk përbënte lajm për TV Klan. As ne edicionin e orës 15 30 dhe as në atë të orës 19 30 lajmet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.629Z

Prishet aleanca, PD sulmon TV Klan

Partia Demokratike shpërndau në mbrëmje një deklaratë mbi lajmet e redaksisë së "Tv Klan" të cilat i konsideroi jo parimore e selektive. Npërmjet një deklarate zyrtare, Partia Demokratike ka reaguar ndaj qëndrimit të televizionit "Klan", në lidhje me pasqyrimin jo korrekt sipas saj, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.794Z

TV Klan fut në sherr Andi Bejtjen me Bushatin

Pyetja e gazetares së TV Klan për kancelaren Merkel, nëse Edi Rama mund të konsiderohet si lider i Ballkanit, ka futur në sherr Andi Bejten dhe Andi Bushatin. Kjo, duke qenë se blogu që drejtohet nga Bushati, Lapsi.al, bënte ironi me këtë pyetje, duke e konsideruar të njëjtën me atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.377Z

Emisioni "Ça thu nis transmetimin në "TV Klan"

Muaji dhjetor do të bëjë bashkë Sajmirin me Gentianin pas shkëputjes nga "Agon Channel". Duket se është arritur marrëveshja, pasi së shpejti dy moderatorët do t'i shikojmë në "TV Klan". Sajmir Kodra dhe Gentian Zenelaj do të zhvendosen në ekranin e "TV Klan". Vet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama