Rezultate te kerkimit per termin: +Twitter +T

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.886Z

Twitter me dizajn të ri

Duke nisur nga sot, të gjithë përdoruesit e rrjetit social Twitter do të kenë një dizajn të ri të profilit. Disa e kanë vlerësuar pamjen e re të Twitter të ngjashme me atë të rivalit të saj Facebook. Lajmi për dizajnin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Twitter mund të bllokohet brenda Rusisë

RUSI-Zyrtarët rusë kanë thënë se rrjeti social Twitter mund të bllokohet brenda Rusisë. Ruslan Gattarov, këshilltar i kryetares së Këshillit të Federatës, ka thënë se është e papranueshme që Twitter të injoroj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.562Z

Twitter në gjurmët e Facebook!

TIRANE-Twitter lançoi sot disa përmirësime, të cilat i lejojnë përdoruesit e iPhone dhe Android, që të bëjnë “tag” deri në dhjetë persona në një foto. Përveç kësaj, rregullimet e reja të Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.157Z

Twitter ndjek Facebook, 500 milionë të regjistruar

Një rritje marramendëse për Twitter, që kulmon me një arritje që para gjashtë vjetësh as nuk imagjinohej. Twitter pret të regjistruarin numër 500 milion, duke ju afruar shpejt 850 milionëve që gëzon tashmë Facebook, rrjeti social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.747Z

Twitter kunder abuzimeve

Pas disa kërcënimeve drejtuar femrave, rrjeti social Twitter vendos rregulla të reja duke shtuar një buton, “raporto abuzimet”, në të gjitha platformat, në celularë apo kompjutera. Në Britanine e Madhe, policia po heton tetë rast

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.268Z

Twitter-i gjetke dhe twitter-at magjike te Edi Rames

Mustafa Nano - Ka ca kohë që Edi Rama ka zgjedhur “Twitter”-in si foltore publike. Është i vetmi ndër politikanët e rëndësishëm të vendit që e ka bërë këtë. Sali Berisha nuk ka një llogari &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.508Z

Stallone braktis Twitter-in

Sylvester Stallone nuk e përdor më Twitter-in pasi nuk do që të futet në telashe. Aktori 67-vjeçar ka deklaruar se sa herë që përdor rrjetet sociale, lindin probleme. “Mendoj se George Clooney ka të drejtë. Duhet të jes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama