Rezultate te kerkimit per termin: +Twitteri

Meta: total 56 / total_found 56 / time 0.000 / keyword[0] twitteri / docs[0] 56 / hits[0] 69 /
No Pic available
  • 2016-08-18

Tregon trupin ideal, ja si tallet Twitteri me të

Steven Crowder, komedian e prezantues në radio, ka publikuar në janar një foto e cila tanimë po bën xhiron në internet. Në fotografi shfaqet xhudisti rus Fedor Vladimirovich Emelianenko gjysmë i zhveshur në palestër. Komediani e ka lavdëruar boksierin për fizikun e tij teksa shkruan: Ky

No Pic available
  • 2016-08-11

Fituesi i medaljes së artë në Rio çmend femrat dhe meshkujt!

Dyshja britanike Chris Mears dhe Jack Laugher triumfuan mbrëmjen e djeshme në zhytjen 3 metra të sinkronizuar duke rrëmbyer kështu medaljen e artë në pishinën e gjelbërt. Çifti dinamik dhuroi një performancë mahnitëse duke bërë për vete të gjithë publikun. Twitteri u mbush me kome

Zjarri ne Shenkoll Manjani E verteta mbi ngjarjet kriminale konfirmohet nga Prokuroria
  • 2016-07-31

Zjarri ne Shenkoll Manjani E verteta mbi ngjarjet kriminale konfirmohet nga Prokuroria

Ministri i Drejtesise Ylli Manjani ka reaguar pas ngjarjes se rende ne burgun e Shenkollit ku pas nje zjarri humbi jeten nje person dhe shtate te tjere mbeten te plagosurbr br Duke reaguar nga Twitteri Manjani ka ftuar prokurorine qe te hetojen ne lidhje me kete ngjarjebr br E verteta mbi cdo ng

No Pic available
  • 2016-07-24

Sa miliona Euro na kushton Twitteri i Ramës?

Nga Blendi Fevziu Mjaftoi një postim në Twitter i Kryeministrit Rama që administrata shtetërore shqiptare të mësojë se ditën e hënë, në datë 25 Korrik do të jetë një ditë pushimi. Nuk është dëgjuar deri më sot, që një postim në rrjetet sociale të ketë vlerën e një vendimi

Bie me 45 propaganda e ISIS
  • 2016-07-11

Bie me 45 propaganda e ISIS

brbrPropaganda e Shtetit Islamik te Sirise dhe Irakut ne rrjetet sociale ka rene me 45 ne dy vitet e fundit Ky eshte konkluzioni i nje raporti te publikuar nga Associated Press i cili bazohet ne te dhenat e trafikut te Twitterit Kjo tregon se krahas sulmeve ajrore te koalicionit nderkombetar SHBA-j

No Pic available
  • 2016-06-14

Ministri gjerman 6 orë në Tiranë, takon Bushatin, Ramën dhe Bashën

Ministri i Jashtëm gjerman Frank Valter Shtajnmajer mbërrin sot në Tiranë në një vizitë zyrtare. Kryediplomati gjerman do të qendrojë vetëm 6 orë në kryeqytetin shqiptar dhe sipas burimeve, axhenda e tij parashikon vetëm tre takime. Përmes një twitteri ministria e Jashtme gjermane pos

No Pic available
  • 2016-06-14

Steinmeier po vjen në Tiranë, Rama i shkruan në Twitter: Mirësevjen mik i madh

Ministri i Jashtëm gjerman Frank Valter Shtajnmajer mbërrin sot në Tiranë në një vizitë zyrtare. Kryediplomati gjerman do të qendrojë vetëm 6 orë në kryeqytetin shqiptar dhe sipas burimeve, axhenda e tij parashikon vetëm tre takime. Përmes një twitteri ministria e Jashtme gjermane pos