Rezultate te kerkimit per termin: +UUniversiteti

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.478Z

Urtësi lojërash

Kujt mund t’i drejtohemi pr t fituar urtsi? Nj pyetje esenciale, e domosdoshme, n kt epok t prcipt dhe t pasigurt. Pleqt e qmom jan t diskredituar: Platoni sht shndrruar n nj referenc bajate. Aristotelit i merren kmbt. Shn Agustini sht mekur. Hegeli sht plakitur pa mshir. Dekarti sht reduktu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama