Rezultate te kerkimit per termin: +Udhprshkrimi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] udhprshkrimi / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-05-07

Të këmbejmë mendime me Konicën

Nj emr i madh si ai i Faik Konics sht motivi q mbledh n kt godin ku dikur ka qen vendosur Lidhja e Shqiptarve dhe Artistve t Shqipris dhe sot Ministria e Turizmit, Kulturs, Rinis dhe Sporteve, pr t promovuar nj ndr botimet m interesante t realizuar n kto vite; Prmbledhja e numrav