Rezultate te kerkimit per termin: +Udh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.261Z

Agnesa Vuthaj preferon udhëtimet

Njëra ndër femrat më të bukura të estradës sonë, modelja dhe ish ‘Miss Kosova’ Agnesa Vuthaj, si shumica e vajzave pohon që i pëlqen të shpenzojë në gardërobë. “Më së shumti shpenzoj për gardë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.990Z

Kerry: Udhëtimi i Sharonit ishte udhëtim i Izraelit

Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, me rastin e vdekjes së ish-kryeministrit izraelit, Ariel Sharon, tha se të gjithë në Shtetet e Bashkuara luten për familjen e Sharonit dhe për popullin e Izraelit, meqë “vendi ynë e ndanë humbjen e juaj dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.265Z

PD synon udhëheqje pa korrupsion

Partia e Drejtësisë ka hapur fushatën e saj në komunën e Klinës, Istogut dhe Deçanit. Me këtë rast u prezantuan edhe kandidatët e kësaj partie për asambletë e këtyre kuvendeve komunale, kurse lideri Ferid Agani iu ka dhën&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Hetimet: Shoferi udhëtoi pa pushim

VLORË/ELBASAN - Prokuroria e Vlorës dhe ajo e Elbasanit kanë vendosur të nisin procedimin penal për kompaninë e autobuzëve “Llixha 2001” së cilës i përkiste mjeti i rrëzuar pasditen e djeshme në afërsi të Himarës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.159Z

Teuta Rugova udhëheq seancën

Deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës, Teuta Rugova po e udhëheq seancën konsitituive të Kuvendit të Kosovës. Rugova, po e udhëheq këtë seancë, në mungesë të kryesueses Flora Brovina./Indeksonline/  AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.690Z

Udhëton edhe Januzaj

Adnan Januzaj është përfshirë në listën e skuadrës së parë të Manchester United që do të jenë në fazën parapërgatitore. Mesfushori kosovar bën pjesë në planet e Moyes duke udhëtuar me yjet e Man Unite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.678Z

Udhëtimi në kohë, i pa mundur

HONG KONG – Fizikantët kanë arritur të vërtetojnë se një foton nuk mund të udhëtoi më shpejt se shpejtësia e dritës. Fakti vërteton se udhëtimi në kohë është i pamundur. Fotoni i bindet teorisë së Aj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama