Rezultate te kerkimit per termin: +Udhekryqi

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] udhekryqi / docs[0] 31 / hits[0] 39 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Kurvë politika, baxhellë drejtësia!
  • 2016-06-17

Kurvë politika, baxhellë drejtësia!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instgram.com/bledimane Ne nje vend te vogel qe laget nga dy dete ku malet me bore renkojne nga dhimbjet e shkaterrimeve, njerzit hallakaten mes udhekryq pas udhekryqi. Here bie shi e here ben vape. Here derdhet gjak, pak here pikon sperme. Here vidhet

Tentuan te hynin ilegalisht ne Maqedoni ndalohen 4 shqiptare
  • 2016-05-16

Tentuan te hynin ilegalisht ne Maqedoni ndalohen 4 shqiptare

Kater  shqiptare te cilet po tentonin te hynin ne menyre te paligjshme ne Maqedoni jane ndaluar nga policet e stacionit policor Rogacevebr br Mesohet se te ndaluarit jane te moshes 20 21vjec si dhe dy nga 25 vjec te gjithe nga qyteti i Kukesit Te rinjte kane hyre ne Maqedoni mbreme rreth ore

Shkruani historine
  • 2016-03-01

Shkruani historine

Transmetuar me 29022016 - 2017 Nga Pandeli Majko br br Ne fund te cdo akti mbetet pak esence me te cilen historia shkruan veten Kriza politike ne Prishtine dhe zgjedhja e Presidentit kane prekur shqetesimin per ate qe ndodh ne Koso

Shqiperia udhekryq i xhihadisteve
  • 2016-01-02

Shqiperia udhekryq i xhihadisteve

brbrRrjetet e xhihadisteve ne Kosove Shqiperi e Maqedoni jane te mire organizuar dhe perbejne furnizuesit kryesor me militante ne luften e Sirise Ne nje shkrim te gazetes italiane La Stampa me titull Propaganda dhe rekrutime Shqiperia udhekryqi i xhihadisteve reporteri Lorenzo Vidino i te perditshme

Majko: Humori dhe ofendimi, matësi i politkëbërjes shqiptare
  • 2015-10-24

Majko: Humori dhe ofendimi, matësi i politkëbërjes shqiptare

Deputeti socialist Pandeli Majko analizon mes një postimi të gjatë në FB situatën në Kosovë dhe politikën në Shqipëri. Sipas tij, "Ne Shqiperi debati politik thuajse nuk ekziston. Ai eshte thjesht nje tablo e kthimit te mardhenies me publikun si qellim me vete. Thuajse per te gjithe polit

Majko: Lufta per liri kerkoi heronjte kurse shteti kerkon gjykatesit e vet
  • 2015-10-24

Majko: Lufta per liri kerkoi heronjte kurse shteti kerkon gjykatesit e vet

Nga Pandeli Majko Shenimi 1: "Problemet gjthmone jane te komplikuara por zgjidhjet jane gjithmone te thjeshta". Kjo eshte nje thenie e lexuar reshkitas ne nje aeroport nderkombetar ku po vrapoja tranzit per te kapur avjonin tjeter. Ironikisht mu duk shpejgimi me justifikues sa dhe cinik i asaj qe