Rezultate te kerkimit per termin: +Udhezimi

Meta: total 563 / total_found 563 / time 0.000 / keyword[0] udhezimi / docs[0] 563 / hits[0] 949 /
Donald Trump bllokade emigranteve pergatit dekret te ri
  • 2017-02-13

Donald Trump bllokade emigranteve pergatit dekret te ri

p styletext-align justifyQe te shtunen ne mengjes Presidenti i SHBA Donald Trump dergoi nga shtepia e tij e fundjaves ne Florida nje mesazh me twitter 8220Sistemi yne i drejtesise eshte i shkaterruar8221 u ankua Trump Sipas tij 77 perqind e refugjateve qe hyjne tani ne SHBA vijne nga shtate shtetet

Osman Stafa: Enno, Ristani dhe Kadilli po shkatërrojnë PD-në
  • 2016-11-17

Osman Stafa: Enno, Ristani dhe Kadilli po shkatërrojnë PD-në

Ish-kreu demokrat i degës së Durrësit, Osman Stafa, larguar nga detyra pak kohë më parë ka folur për Citynews. Stafa ka sqaruar pozicionin e tij pas riorganizimit të degës së Durrësit, ai flet për udhëzimin që çoi në ndarjen e degës, shkaktarët e humbjes në zgjedhjet lokale po

Falsifikonin dokumentet e shkolles procedim penal per 6 persona
  • 2016-11-06

Falsifikonin dokumentet e shkolles procedim penal per 6 persona

Prokuroria e Kavajes ka derguar ne gjykate dosjen per 6 persona te cilet akuzohen per falsifikim te dokumenteve shkollore Bardhyl Mastori Vath Gjylsheni Danjela Veliu Ajete Degermeni Marsida Germani Mirsie Qahajaj jane te akuzuarit per kryerjen e vepres penale te Falsifimit te dokumenteve shkollore

PD E turpshme ministrja e Arsimit akuzon maturantet
  • 2016-10-11

PD E turpshme ministrja e Arsimit akuzon maturantet

Transmetuar me 11102016 - 1155 Tirane 11 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Departamentit per Arsimin ne PD Luciano Boci ka ironizuar me ministren e Arsimit Lindita Nikolla sa i takon deklaratave te saj per maturantetbr br Ministrja e A

No Pic available
  • 2016-10-10

Brenda 7 nëntorit gjyqtarët e prokurorët deklarojnë pasurinë

Shtatë nëntori, është afati i fundit kur Prokurorët dhe Gjyqtarët  të dorëzojnë pranë Inspektoratit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit Pasurive, formularin në të cilin duhet të detajohet pasuria e tyre dhe të shoqërohet me dokumenta faktues. Përmes këtij udhëzimi Kryeinspekt

Pse nuk u duhet dhene sheqer femijeve nen 2 vjec
  • 2016-08-31

Pse nuk u duhet dhene sheqer femijeve nen 2 vjec

Transmetuar me 31082016 - 0723 Femijet qe nuk i kane mbushur ende dy vjec nuk duhet te hane sheqer dhe nga mosha 2 deri ne 8 vjec maksimumi i lejueshem 25 grame ne javebr br shte ky udhezimi qe jep shoqata amerikane American Heart

Tetë ditë afat për aplikimin në Universitete, më 5 shtator fituesit
  • 2016-07-27

Tetë ditë afat për aplikimin në Universitete, më 5 shtator fituesit

Zbardhet udhëzimi i Ministrisë së Arsimit dhe Sporteve për aplikimin në Universitet të maturantëve këtë vit. Publikohet dhe kalendari i plotësimit të formularit të aplikimit online në portalin Matura Shtetërore, ku kanë të drejtën të zgjedhin 10 degë studimi. Aplikimet nisin më 1