Rezultate te kerkimit per termin: +Uini +Puh

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] uini / docs[0] 9 / hits[0] 10 / keyword[1] puh / docs[1] 4 / hits[1] 4 /
No Pic available
  • 2009-11-17

Mosha kur duhet të fillojnë të lexojnë fëmijët? Gjashtë muajsh

Sipas një studimi është vërtetuar se "fëmijët kanë lindur për të lexuar". Në fakt, dhjetë vite më parë me këtë temë është pagëzuar edhe një projekt, që me bashkëpunimin e pediatërve dhe punonjësve të bibliotekave u promovuan librat për fëmijë. "Leximi të ndihmon të rrit