Rezultate te kerkimit per termin: +Uk +Rugovs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Organizata e Veteranve e prjashton Gecin

Organizata e Veteranve t Lufts s UK-s njoftoi sot se e ka prjashtuar nga radht e saj Gani Gecin, me arsyetimin se ai kashkelje t rnd t statutit t organizats dhe ka njollosur vlerat e UK-s. Vendimi pr prjashtim sht marr nga Kryesia e ksaj organizate, gjat mbledhjes s mbajtur m 10 dhjetor. Prmes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Veterant reagojn pr rastin “Bllaca”

Lidhur me zhvillimet e fundit n Kosov, shoqata e veteranve t UK-s i bn thirrje kryetarit t Kuvendit t Kosovs, Jakup Krasniqi, t mos lejoj q foltorja e legjislativit t prdoret pr shtje private e t fushats zgjedhore e aq m pak t sulmohet UK dhe udhheqja e saj. N mnyr t veant, shoqata reagon ndaj dek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama