Rezultate te kerkimit per termin: +Ulet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.075Z

Avioni ulet mbi autostradë

Aksidenti Një avion i vogël kreu një ulje emergjence në një autostradë ndërshtetërore në lagjen e Bronksit në Nju Jork. Avioni njëmotorësh Piper PA-28 u ul të shtunën, pasi punonjësit e mirëmbajtjes që po riparonin parmakët ndaluan trafikun për ta lënë rrugën të hapur. Asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.928Z

Fullani Nivel i ulet kreditimi

Megjithe permiresimet e muajve te fundit ekonomia shqiptare ende nuk eshte kthyer ne ritmet e saj tradicionale te rritjes. Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani si tregues te kesaj situate sheh nivelin e ulet te kerkeses se brendshme qe ndikon ne nivel te ulet kreditimi dhe punesimi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.740Z

Ulet euribori, gjallërohet kredia

Interesi Euribori ulet në vlera historike (deri në 0.06), ndërsa bankat europiane “mbyten” nga paraja cash, të cilën po nxitojnë ta japin si kredi. Për shkak të injektimit masiv të likuiditetit nga Banka Qendrore Europiane, tregu është i tejmbushur me euro dhe kjo po i rrëzon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.047Z

Shfaqja Fol me ze te ulet

Shfaqja Fol me ze te ulet E enjte 11 Prill 2013 1535 Shshsh fol me ze te ulet Shshsh fol me ze te ulet drama satirike e autorit pellumb kulla rikthen pas 10 vitesh mungese ne Shqiperi regjisorin e njohur Leka Bungo Shfaqja ne teatrin Bylis te Fierit erdhi nepermjet nje kaste te perzgjedhur ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.472Z

Gjermani ulet norma e papunesise

brbrNorma e papunesise ne Gjermani ka rene ne nje rekord te ulet por inflacioni i ngadalte rritur shqetesimet per deflacioninbrbr brbrZyra Federale e Statistikave ka permiresuar shifren e papunesise ne tetor nga 67 per qind ne 66 raporton RELbrbr brbrShifra per muajin nentor eshte po ashtu 66 per qi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.041Z

Vazhdon te ulet cmimi i naftes

0 brbr brbrmimi i naftes u kuotua ne mengjes ne Londer per here te pare nen 50 dollare per fuci ne hapje te bursesbrbr brbr4992 dollare ishte niveli me i ulet per marken Brent duke shenuar nje record negative qe prej majit te 2009brbr brbrMe vone gjate dites nafta u kuotua gjithsesi mbi kufirin e 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.490Z

Ulet papunësia ne SHBA

Gazeta ShqipStatistikat Tregu i punës në Shtetet e Bashkuara u përmirësua muajin e kaluar, duke e ulur papunësinë në 7.7 për qind, niveli më i ulët në katër vjet. Qeveria tha se stuhia Sandy pati pak ndikim në nivelin e punësimit gjatë nëntorit. Niveli i papunësisë u përmirësua n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama