Rezultate te kerkimit per termin: +Ulja

Total: 9671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.593Z

Ulja e taksave per makinat

Ulja e taksave per makinat E hene 15 Prill 2013 1600 Ulja e taksave per makinatNese ligji per pergjysmimin e taksave te automjeteve do te gjeje miratim gjate ketij sesioni parlamentar atehere cdo posedues makine do te paguaje 50 me pak nga sa paguan aktualisht Vendimi i qeverise qe pritet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.625Z

Hapesire, shtyhet ulja e Atlantis

Shtyhet serish ulja e anijes “Atlantis” e cila gjendet ne hapesire pas rregullimit te teleskopit “Hubble”. Edhe pse kushtet atmosferike jane permiresuar “NASA” vendosi te shtyje uljen ne Kennedy Space Center. Hyrja ne baze eshte parashikuar te behet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.353Z

Biznesi: Ulja e interesit, e vonuar

Biznesi e shikon mjaft pozitiv vendimin e Bankës së Shqipërisë për të ulur interesin bazë të lekut në 5.25 për qind, nga 5.75, por shton se reagimi i bankës vjen me shumë vonesë. Të parët që reaguan ishin bizneset industrialiste, të cilët me kohë kishin kërkuar nga BSH-ja uljen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.194Z

Ulja e normes se fitimit per ilaccedilet

Sindikata e Farmacistëve kundërshton vëndimin e Këshillit të Ministrave për uljen e marzhit të tregtimit dhe paralajmëron protesta, deri në mbylljen njëditore të farmacive. "Ulja e marzhit të tregtimit do të sjell&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.654Z

Specialistët: Ulja e normës së interesit, e vonuar

Ulja e normës së interesit prej Bankës së Shqipërisë është pozitive por e vonuar dhe pritet që të mos japë një ndikim të menjëhershëm. Ekspertët e ekonomisë deklarojnë se ulja e normës së interesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.145Z

Projektbuxheti 2015 Cani Synohet ulja e borxhit

Tirane 14 nentor 2014 NOAal- Ministri i Financave Shkelqim Cani deklaroi se me projektbuxhetin e vitit 2015 synohet ulja e borxhit publikbr br Gjate diskutimeve ne Komisionin parlamentar te Ekonomise ai u shpreh se qeveria ka ne program nje sere reformash ambicioze pavaresisht se borxhi publik ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.589Z

Ulja e avionit në Bratislavë, nisin hetimet

Drejtoria e Prgjithshme e Aviacionit Civil ka ngritur nj grup pune pr hetimin e ngjarjes s djeshme ku avioni i kompanis Albania Airlines ndryshoi kursin e fluturimit nga Rinasi pr n Bolonja, duke u ulur pr arsye ende t paqarta n Bratislav t Sllovenis. 110 pasagjer u gjenden n kt vend pa u paralajmru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama