Rezultate te kerkimit per termin: +Umtiti

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] umtiti / docs[0] 30 / hits[0] 33 /
Reali nuk i rrit pagën, PSG i qepet pas kampionit të botës
  • 2019-03-30

Reali nuk i rrit pagën, PSG i qepet pas kampionit të botës

Raphael Varane nuk është më i lumtur në Madrid dhe po mendon seriozisht largimin nga Reali pasi nuk ndihet i vlerësuar aq sa duhet. Kështu shkruan sot spanjollja AS, e cila hedh dritë edhe mbi shkaqet e kësaj lufte të ftohtë. Dhe të mendosh se jo shumë kohë më parë, ai rinovoi kontrat

Mbrëmje yjesh në Champions, Barça pret Interin, PSG sfidon Napolin
  • 2018-10-24

Mbrëmje yjesh në Champions, Barça pret Interin, PSG sfidon Napolin

Tre ndeshje të mëdha për një mbrëmje kampionësh. UEFA Champions League kompleton raundin e tretë të ndeshjeve në grupe, mbrëmjen e sotme, me 4 grupet e tjera A, B, C, D. Mbi të gjitha spikasin tre supersfida Barcelona-Inter në grupin B, Dortmund-Atletico Madrid në grupin A dhe PSG-Napol

Messi show me PSV-në. Interi i çmendur përmbys Totenhemin (Video)
  • 2018-09-18

Messi show me PSV-në. Interi i çmendur përmbys Totenhemin (Video)

Rikthehet Interi i çmendur! Në Champions League, zikaltrit kanë mposhtur Tottenham me rezultatin 2-1 falë golave të Icardi-t dhe Vecino në fund të takimit. Ishte një ndeshje e karakterizuar nga shumë gabime të vendasve por që në fund ishte atmosfera elektrizuese e San Siro-s dhe perla e

Ethet e finales fillojnë me Francë-Belgjikë
  • 2018-07-10

Ethet e finales fillojnë me Francë-Belgjikë

Kampionati Botëror rikthehet sërish sot me sfidën e parë gjysmëfinale, që do të shohë përballë njëra-tjetrës, Francën dhe Belgjikën, në tentativën për një vend në finalen e madhe. Dy vendet fqinje gjeografikisht, janë nga skuadrat më në formë të këtij kompeticioni dhe kanë

Lamtumirë Belgjikë! Finalen në Luzhniki Arena do e luajnë gjelat e Francës
  • 2018-07-10

Lamtumirë Belgjikë! Finalen në Luzhniki Arena do e luajnë gjelat e Francës

Ishte kombëtarja me moshën më të re në Botërorin Rusi 2018 dhe janë pikërisht talentet e rrallë që rriten në gjirin e saj, ata që me shkëlqimin e tyre kanë dërguar Francën në finalen e Luzhniki Arena. Gjelat ju falën një goli të mbrojtësit shtatlartë të Barcelonës, Samuel Umt

Franca fiton 3-1  miqësoren ndaj Italisë
  • 2018-06-02

Franca fiton 3-1 miqësoren ndaj Italisë

Franca ka fituar 3-1 miqësoren ndaj Italisë, duke treguar një formë shumë të mirë në prag të Botërorit Rusi 2018 Umtiti, Griezmann dhe Dembele ishin autorët e golave për Gjelat, ndërsa golin e vetëm për italianët e shënoi kapiteni Leonardo Bonucci. Në fillim të ndeshjes, himni

Deschamps publikon listën e Francës, shumë yje jashtë
  • 2018-05-18

Deschamps publikon listën e Francës, shumë yje jashtë

Kur ka mbetur më pas se një muaj nga starti i kampionatit botëror të futbollit, trajneri i Francës Didier Deschamps ka publikuar listën prej 23 lojtarësh, që do të marrë me vete në Rusi. Në listën e publikuar nga trajneri i gjelave, dominojnë emra të mëdhenj të futbollit, që garant

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama