Rezultate te kerkimit per termin: +Unaza

Meta: total 1000 / total_found 3376 / time 0.001 / keyword[0] unaza / docs[0] 3376 / hits[0] 4691 /
I mbuluar me ar, rektori i Universitetit Bujqësor shkon në Prokurori
  • 2019-04-10

I mbuluar me ar, rektori i Universitetit Bujqësor shkon në Prokurori

Ai është vënë nën hetim nga Prokuroria në lidhje me një tender me vlerë gjysmë milion euro për ndërtimin e një muri rrethues në UBT, gjysmë metri të lartë dhe një porte hekuri. Dosja penale është regjistruar për akuzën e Shpërdorimit të detyrës dhe Pastrimit të produkteve t

Meghan Markle dhe Kate Middleton: bizhuteritë e mosmarrëveshjes që i përkisnin Dianës
  • 2019-04-06

Meghan Markle dhe Kate Middleton: bizhuteritë e mosmarrëveshjes që i përkisnin Dianës

Nga kurora e dasmës tek unaza me gur bly: ndalimet dhe koncesionet ndaj Meghan Markle. Qasje e lirë për Kate Middleton, e cila i jep haraç Dianës, duke veshur shpesh diademë me nyje dashurie. Kurora e improvizuar Meghan do të ketë atë që unë i jap asaj, do të thoshte Mbretëresha Elizabe

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit
  • 2019-03-21

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit

Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës, për të garantuar rendin dhe sigurinë publike, para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes mes përfaqësueseve të Shqipërisë dhe Tu

Protesta/ Opozita nxjerr blof policinë, do rrethohen 6 hyrjet e Parlamentit
  • 2019-03-20

Protesta/ Opozita nxjerr blof policinë, do rrethohen 6 hyrjet e Parlamentit

Protesta e nesërme e opozitës para parlamentit duket se është e predispozuar për të qenë e tensionuar dhe me shumë gjasë do të rezervojë përplasje të ashpra me Policinë e Shtetit, që do të angazhohet për të ruajtur sigurinë e deputetëve. Sipas BalkanWeb ndryshe nga herët e tjera

Unaza e Re/ Bllokohet për 4 orë rruga, PD: FNSH kërcënon me arrestime
  • 2019-03-20

Unaza e Re/ Bllokohet për 4 orë rruga, PD: FNSH kërcënon me arrestime

Protesta te Unaza e Re ka përshkallëzuar mbrëmjen e kësaj të hëne, pasi banorët e kësaj zone kanë bllokuar si çdo ditë rrugën. Por protesta e sotme nuk është mbyllur me bllokimin për 1 orë të rrugës, ashtu siç ka ndodhur për më shumë se 100 ditët e fundit. Bllokimi i rrugës

Astiri/ PD-LSI bashkohen në protestë: Nëse ka arrestime, e gjithë Tirana do (VIDEO)
  • 2019-03-20

Astiri/ PD-LSI bashkohen në protestë: Nëse ka arrestime, e gjithë Tirana do (VIDEO)

Pas tejkalimit të parashikimeve ditën e djeshme, kur e bllokuan aksin që të çon nga Pallati me Shigjeta te sheshi Shqiponja për 4 orë, banorët e Astirit kanë dalë sërish sot në protestë. Tensioni i ditës së djeshme ku ata pretendonin se ishin rrethuar nga policia dhe FNSH që kishte m

Paralajmërohet bllokimi i përhershëm i rrugës te Astiri, Balliu: Koha që
  • 2019-03-18

Paralajmërohet bllokimi i përhershëm i rrugës te Astiri, Balliu: Koha që

Ashtu siç kanë bërë në mbi 4 muaj, banorët e Astirit kanë dalë sërish sot në protestë, duke bllokuar aksin që të çon nga Pallati me Shigjeta drejt sheshit Shqiponja në shenjë revolte kundër projektit të mbetur pezull për ndërtimin e Unazës së Madhe të Tiranës. Por ndryshe nga