Rezultate te kerkimit per termin: +Une

Meta: total 1000 / total_found 26895 / time 0.011 / keyword[0] une / docs[0] 26895 / hits[0] 67120 /
Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!
  • 2019-04-07

Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!

Prej disa ditësh vijon një debat i ashpër në distancë, madje edhe me fyerje të rënda midis ish-deputetit të PD Oerd Bylykbashi dhe kolegut të tij të mbetur në Parlament, pas djegies së mandateve, Myslikm Murrizi. Pasi e etiketoi si deputet plastmasi, Bylykbashi u sulmua nga Murrizi, i ci

O Bylyku i Bashës, je plehër, shpërthen Murrizi: Kopil komunist, do ta gjej babain biologjik!
  • 2019-04-05

O Bylyku i Bashës, je plehër, shpërthen Murrizi: Kopil komunist, do ta gjej babain biologjik!

Deputet plasmani, e quajti Oerd Bylykbashi ish-kolegun e tij Myslim Murrizi kur u pyet lidhur me vendimin e deputetit të Lushnjës për të mos djegur mandatin. Nuk ka vonuar shumë dhe Murrizi i është përgjigjur me një status të gjatë në Facebook, ish-deputetit të PD. Duke i kujtuar se me

Është pallatexhi, sa ti vijë prokuroria, kryebashkiaku i Kavajës-Ramës: Ke frikë!
  • 2019-03-31

Është pallatexhi, sa ti vijë prokuroria, kryebashkiaku i Kavajës-Ramës: Ke frikë!

Kryeministri Edi Rama thumboi sot nga Kavaja, kryebashkiakun e këtij qyteti Isa Sakja duke e cilësuar një pallatexhi, pasi sipas tij nuk ndërton në shërbim të qytetarëve por pallate në rërë, referuar këtu bregdetit. Shefi i qeverisë e sulmoi Sakjan nga shkolla profesionale, ku investimi

No Pic available
  • 2019-03-09

Skandal/ Nxënësve të klasës së 5-të në Biologji u mësohet hashashi (FOTO)

Një denoncim vërtet tronditës është bërë nga ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në Facebook. Duke postuar foton e një faqeje të librit të Biologjisë që studiohet nga nxënësit e klasave të 5-ta, ajo tregon se të miturve u mësohet edhe hashashi. Në këtë tekst shko

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës
  • 2019-03-02

Samiti i Diasporës/ Shpërthen tenori i njohur: Sështë dasma e djalit të Ramës

Ditën e djeshme në Tiranë nisi Samiti i II i Diasporës, organizuar nga qeveria shqiptare, ku marrin pjesë dhjetëra personalitete të njohura që kanë ngritur lartë imazhin e Shqipërisë në vende të ndryshme të botës. Por dhjetëra të ftuar të tjerë të ministrit të Diasporës, Pande

Protesta, analisti Bushati: Rama më i fortë sot, opozita dështoi sërish
  • 2019-02-16

Protesta, analisti Bushati: Rama më i fortë sot, opozita dështoi sërish

Analisti Andi Bushati i ftuar në emisionin Kjo Jave me Nisida Tufën bëri një analizë të përgjithshëm të protestës së opozitës së bashkuar. Sipas Bushatit, e gjithë protesta ishte një dështim i madh dhe pavarësisht përpjekjeve të opozitës për dhunë nuk ia dolën dot ti merrnin

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën
  • 2019-02-13

Terror administratës, Braçe: Berisha tha të vërtetën! Ose punën, ose lini zyrën

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi paraditen e sotme në Facebook, terrorin që sipas tij po ushtron në zyrat e administratës në Fier, zv/kryeministri Erion Braçe, i cili është edhe deputet në këtë qark. Sipas tij, Barçe ka kërkuar nga të gjitha drejtoritë, listën e dosjeve të në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama