Rezultate te kerkimit per termin: +Union +Bank

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.337Z

"Union Bank" përuron degën e re

"Union Bank" përuron degën e saj më të re të kryerjes së shërbimeve ndaj klientëve. Kjo bankë ka rreth 3 vjet e gjysëm që operon në Shqipëri duke u ofruar klientëve shqiptarë të gjitha shërbimet më të fundit. Kryetari i bordit Edmond Leka u shpreh se "Union Bank" ka rritur asetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.358Z

Union Bank hap degën e saj të re

 Përvjetori i parë i bashkëpunimit midis Union Bank dhe Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) është festuar me përurimin e degës së 31-të Union Bank në Tiranë. Ky festim u zhvillua në ambientet e degës më të re të Union Bank, degës së 31-të në rang kombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.013Z

BERZH bëhet aksioner në "Union Bank" me 12.5%

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) bëhet aksionere e "Union Bank". Në bazë të marrëveshjes mes palëve, BERZH-i ka nënshkruar 12.5% të aksioneve të bankës. Përveç investimit në aksione, midis palëve është parashikuar që "Union Bank" të përfitojë nga një pagesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.354Z

"Union Bank" përuron degën e 31-të në Tiranë

"Union Bank" dhe Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), festuan dje përvjetorin e parë të bashkëpunimit midis tyre. Ky festim u zhvillua në ambientet e degës më të re të "Union Bank", degës së 31-të në rang kombëtar dhe të 13-të në qytetin e Tiranës, me vendndodhje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.772Z

Union Bank e Shqipërisë blen malajzianen ICBank

Banka e tetë më e madhe në Shqipëri Union Bank bleu International Commercial Bank (ICBank), në pronësi malajziane. Kontrata u nënshkrua javën e kaluar, ndërkohë që është paraqitur dokumentacioni për miratim nga banka qëndrore. International Commercial Bank u licensua në janar 1997,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.915Z

Sulmohet Union Bank ne Korce grabitesi plagos nje punonjes

Pamje nga vendngjarja PUBLICITET Dega e Union Bank ne Korce eshte sulmuar pasditen e sotme nga nje person i cili tentoi ta grabise me armebr br Ngjarja ndodhi ne oren 1620 ne qender te qytetit te Korces ne filialin e Union Bank dhe zyres se Western Union raporton korrespondentja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.140Z

Skandali i vjedhjes arrestohet serish drejtori ne Union Bank

Policia e Tiranes ka arrestuar serish 64-vjecarin Qirjako Tace me detyre drejtor i Departamentit te Sigurimit te Union Bankbr br Prangosja e tij u krye nga seksioni per krimet ndaj prones i thane sot NOA-s burime zyrtare nga Policia e Shtetitbr br Ata detajuan se Qirjako Tace banues ne Tirane is

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama