Rezultate te kerkimit per termin: +Unioni

Total: 3525
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.492Z

Mblidhet Unioni i Gjyqtareve

Gjate nje takimi mes gjyqtareve, Unioni i Gjyqtareve te Shqiperise ka bere thirrje per mbledhjen sa me urgjente te konferences gjyqesore per te nxjerre prej andej anetaret e rinj te Keshillit te Larte te Drejtesise. Te gjendur perballe kesaj situate unioni i beri thirrje Keshillit te Lart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.740Z

Unioni Gjyqtarëve:Mos abuzohet me atentatin e Nunit

Unioni i Gjyqtarëve ka reaguar për atentatin ndaj gjyqtarit të Gjykatës së Lartë,Ardian Nuni. Unioni i Gjyqtarëve ka dënuar aktin kriminal të tentativës së vrasjes nga Nunit. Unioni i Gjyqtarëve ka bërë thirrje për hetimin dhe zbulimin e shpejtë të autorit të ngjarjes. "Unioni i Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.661Z

Krijohet Unioni Demokristian Shqiptar

Pas shumë muajsh negociatash është konkretizuar dje Unioni Demokristian Shqiptar, në përbërje të të cilit janë të gjitha partitë demokristiane që veprojnë në Shqipëri. Kreu i këtij Unioni u zgjodh Zef Bushati. Në bazë të statutit të krijimit të Unionit, drejtimi do të jetë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.634Z

Unioni i Gazetarëve dënon dhunën ndaj Bazes

Unioni i Gazetarëve ka reaguar për dhunën e ushtruar ndaj gazetarit dhe botuesit të gazetës "Tema", Mero Baze. Unioni i Gazetarëve ka dënuar rëndë aktin e dhunës ndaj gazetarit Baze. "Unioni i Gazetarëve Shqiptarë dënon me forcë aktin e dhunës së ushtrua mbi gazetarin politik dhe inv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.069Z

Protesta, Unioni i Gjyqtarëve reagon: Presion i paprecedentë

Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë ka reaguar pas protestës së organizuar ditën e sotme nga kryebashkiaku Erion Veliaj përpara Gjykatës së Apelit Administrativ. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, Unioni shpreh shqetësimin për trysninë që po bëhet ndaj trupës gjyqëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.270Z

Unioni i Gazetarëve protestë para Parlamentit

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë, dhjetëra gazetarë të TV Arbëria, kolegë të tyre, Lëvizja Mjaft! dhe emra të njohur të gazetarisë shqiptare, zhvilluan dje një protestë para Kuvendit të Shqipërisë. Gazetarët dhe përfaqësues të shoqërisë civile protestuan për ndërprerjen fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.773Z

Unioni i Gazetarëve versus Çim Peka

Nga Artan Fuga   Në këtë marrëdhënie të tensionuar të ditëve të fundit ku Unioni i heq veshin gazetarit Cim Peka se ka shkelur etikën duke pasur tone e përmbajtje të lartë emocionale në emisionin “Opinion”, unë personalisht jam absolutisht me Cim Pekën dhe absolut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama