Rezultate te kerkimit per termin: +Unionit +Europian +Kocijancic

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] unionit / docs[0] 5689 / hits[0] 7356 / keyword[1] europian / docs[1] 77200 / hits[1] 149925 / keyword[2] kocijancic / docs[2] 332 / hits[2] 603 /
Kocijancic Debati politik brenda parlamentit jo jashte tij
  • 2017-02-21

Kocijancic Debati politik brenda parlamentit jo jashte tij

brbrMaja Kocijancic zedhenese e KE i eshte pergjigjur interesit te gazetares Arta Tozaj lidhur me protesten e opozites ne Shqiperibrbr brbrCili eshte qendrimi i Komisionit Europian lidhur me kerkesat e opozites Sic e dini ka nje greve u organizua nje proteste kombetare dhe kryetari i PD-se Basha tho

Eurodeputeti Fleckenstein takohet me Ramen e Meten
  • 2017-02-21

Eurodeputeti Fleckenstein takohet me Ramen e Meten

brbrPara takimit me kryeministrit Edi Rama eurodeputeti Knut Flackenstein konsumoi nje kafe pune me ambasadorin amerikan Donald Lu dhe ambasadoren e BE Romana Vlahutin ne nje nga hotelet prane kryeministrise Per mediat eurodeputeti tha se debati politik behet ne Parlament e jo ne rruge Eurodeputeti

Debati behet ne Parlament jo jashte tij
  • 2017-02-21

Debati behet ne Parlament jo jashte tij

p styletext-align justifyNdersa opozita vazhdon protesten per rrezimin e qeverise dhe kercenon me bojkot te kuvendit nga Brukseli mberrin nje mesazh i forte Zedhenesja e Komisionit Europian Maja Kocijancic ka deklaruar se Bashkimi Europian mbeshtet vetem debatin ne parlament dhe se polarizimi i sken

No Pic available
  • 2012-02-14

Vazhdojnë me Cooper

(E plotësuar) Emisari i BE’së në dialogun Kosovë-Serbi po qëndron në Prishtinë ku në orët e paradites ka zhvilluar takime me Kryeministrin Hashim Thaçi dhe Zëvendëskryeministren Edita Tahiri. Pas takimit nuk ka pasur prononcime, derisa mediat nuk janë lejuar që të marrin as pamje