Rezultate te kerkimit per termin: +Universiteti +Kristal

Total: 280
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.965Z

Diploma, reagon Universiteti Kristal

Reagimi i Universitetit Kristal Në lidhje me informacionet që janë transmetuar në mediat shqiptare mbi diplomimin e shtetasve italianë Pierangelo Moscagiuro dhe Renzo Bossi, Universiteti Kristal dëshiron të sqarojë opinionin publik si më poshtë vijon: Shtetasi italian Pierangelo Moscagiuro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.704Z

Universiteti Kristal,1 javë për Nënë Terezën

Universiteti Kristal në bashkëpunim me fondacionin "Nënë Tereza" , me në krye zonjën Liri Berisha , kanë çelur javën kulturore "Nënë Tereza", me rastin e 100 vjetorit të lindjes së Nënë Terezës . Gjatë gjithë javes , universiteti Kristal do organizojë aktivitete të ndryshme, si t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.121Z

Universiteti Kristal dhuron gjak për fëmijët talasemikë

Universiteti Kristal ka nisur i pari këtë vit dhurimin e gjakut në bashkëpunim me fushatën e Kryqit të Kuq. Për projektin “dhuro gjak, shpëto një jetë”, studentët e Universitetit Kristal, kanë kontribuar për të gjashtin vit rradhazi, në ndihmë të 500 persona me talasemi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.451Z

Universiteti "Kristal" marrëveshje me universitetin e "Sienës"

Universiteti "Kristal" nënshkruan me universitetin e "Sienës", Itali, marrëveshjen që do t'i hapë udhë njohjes reciproke të diplomave. Memorandumi i mirëkuptimit që pason të dytin e këtij lloji mes universiteteve në fjalë, ka për qëllim unifikimin e njohurive dhe bashkëpunimin recip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.414Z

Universiteti "Kristal", diplomohen studentët për vitin akademik 2008-2009

Në një ceremoni madhështore universiteti "Kristal' ka diplomuar studentët e drejtësisë dhe infermierisë për vitin akademik 2008-2009. Për këtë universitet është viti i dytë i diplomimit çka tregon një fillim të traditës profesionale të këtij universiteti .Vetë rektori i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.848Z

Universiteti Kristal, u garanton studentëve profesion dhe karrierë

Universiteti Kristal hap dyert për vitin akademik 2013-2014. Një prej liderve të arsimit privat në Shqipëri, Kristal, me një infrastrukturë moderne ofron një sërë disiplinash studimi. Në ceremoninë e hapjes së vitit akademik rektori i këtij Universiteti, Ethem Ruka, u shpreh se të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.957Z

Diploma e Bossit, reagon Universiteti “Kristal”

TIRANE – Universiteti “Kristal” reagoi pas publikimit të lajmit për diplomimin e djalit të ish-liderit të Lega Nord në Itali, Renzo Bossi. “Në lidhje me informacionet që janë transmetuar në mediat shqiptare mbi diplomimin e shtetas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama