Rezultate te kerkimit per termin: +Universiteti

Meta: total 1000 / total_found 11696 / time 0.005 / keyword[0] universiteti / docs[0] 11696 / hits[0] 20949 /
No Pic available
  • 2017-06-26

IPR Marketing dhe Ora News suksesi i një Exit Poll-i

Exit Poll i  organizuar nga Ora News dhe IPR Marketing, dhe transmetuar mbrëmë pak pas mbylljes së votimeve,  sipas të dhënave të deritanishme të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve duket se ka arritur të depërtojë me një saktësi në votën e shqiptarëve. Exit Poll është prit

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet
  • 2017-06-25

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

Brokoli, arma kundër diabetit dhe obezitetit
  • 2017-06-25

Brokoli, arma kundër diabetit dhe obezitetit

Brokoli ndihmon diabetikët që të mbajnë në kontroll glukozën. Lajmi është bërë i ditur nga një grup shkencëtarësh të cilët thonë se kanë zbuluar një përbërës tek brokoli që duket i dobishëm për të luftuar sëmundjen. Shkencëtarët studiuan mijëra bimë Interesantë për k

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë
  • 2017-06-24

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2017-06-20

Rama: Rrisim ekonominë, rilindim fshatrat. Komenton foton Basha-Trump

Nga Elbasani, në mitingun përmbyllës të socialistëve, kryeministri Edi Rama u ktheu përgjigje kritikëve të programit të rilindjes urbane. Rama: Shumëkush sidomos ata që kanë privilegjin e një mikrofoni, ekrani, e një portali janë vërsulur dhe sulmojnë programin tonë të rilindjes u

Fytyrë e yndyrshme, si të manovrosh me 5 mënyra
  • 2017-06-19

Fytyrë e yndyrshme, si të manovrosh me 5 mënyra

Nëse lëkura është e prirur për akne e puçrra dhe gjithmonë ka shkëlqim, nuk do të thotë se duhet ti lini rregullat bazë të pastërtisë saj. Hidratojeni Ata që kanë lëkurë të yndyrshme gjëja e fundit që mendojnë është ta hidratojnë për të mos rritur yndyrshmërinë. Por në

No Pic available
  • 2017-06-19

Universiteti i Mjekësisë, ndryshojnë kriteret e pranimit

Universiteti i Mjekësisë ndryshon kriteret e pranimit për tu dhënë më shumë mundësi maturantëve që dëshirojnë degët e tij që të shpallen fitues. Rektori i Universitetit, Arben Gjata, sqaron se krahas mesatares mbi 8, prioritet do të kenë maturantët që do të japin si provim me zgj