Rezultate te kerkimit per termin: +Universitetit +Bujqsor

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.676Z

Vrasje me thika në Kamëz, vdes 25-vjeçari

Robert Artndrecaj 25 vje ka mebtur i vdekur pasi sht goditur disa her me thik. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 18.00 pran Universitetit Bujqsor t Kamzs, ku dy persona e kan goditur disa her me thik n trup 25-vjearin. Policia e cila ka mbrrritur menjher n vendngjarje, ka arrestuar njrin prej autorve, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.921Z

Matura, sa pyetje do të ketë çdo kapitull në lëndët natyrore

Standard publikon numrin e pyetjeve për çdo kapitull në Fizikë, Kimi dhe Biologji Ndr lndt me zgjedhje t Maturs Shtetrore, m shum hapsir kan tri lndt e shkencave natyrore, t cilat marrin koeficiente maksimale n shumicn e fakulteteve t Universitetit t Tirans dhe t rretheve, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.096Z

Arsimi i lartë, modeli i ri mbyll universitetet private

Sistemi i ri i financimit q po shqyrtohet nga Ministria e Arsimit ka ngritur nj sr pikpyetjesh pr botn akademike, e cila ka propozuar mnyrn se si ky model mund t mbijetoj n Shqipri. A duhet q t financohen institucionet private fitimprurse? Kush do t jet mnyra e shptimit t univer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama