Rezultate te kerkimit per termin: +Universitetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.170Z

Vidhen kompjuteret e Universitetit

Gjirokaster - Vjedhja e disa kompjutereve ne ambientet e brendshme te universitetit te Gjirokastres ka prishur atmosferen e festes se 7 marsit ne kete institucion akademik. Ka qene rektori i universitetit, Gezim Sala, i cili mengjesin e djeshem ka njoftuar policine e Gjirokastres ne lidhje me kete n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Durrës, dhunë brenda universitetit

Vali QyrfyciPedagogu qëllon sekretaren se i vuri mungesë. Heton prokuroria, por jo Këshilli i Etikës Vali Qyrfyçi Fyerje dhe goditje për shkak të detyrës në ambientet e Universitetit të Durrësit, prokuroria nis hetimet. Një pedagog ka fyer e goditur me pëllëmbë një punonjëse të adm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.374Z

Universitetit, kandidatet nisin fushaten

Dy kandidatet per rektor ne universitetin "Eqrem Cabej" te Gjirokastres, Ilir Bozgo dhe Gezim Sala kane nisur dje shpalosjen e platformes se tyre akademike perpara stafit te pedagogeve, administrates se universitetit dhe studenteve. Ilir Bozgo ka qene rektor i universitetit te Gjirokastres, zv/rekto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.211Z

Studentët e universitetit Bujqësor përshkallëzojnë protestën

Studentët e universitetit Bujqësor të Kamzës kanë shpërkallëzuar protestën e tyre për heqjen e kriterit të mesatares për të vazhduar studimet për t'u pajisur me diplomë të nivelit të dytë. Mëngjesin e sotëm ata kanë bllokuar hyrjen e universitetit. Ata kanë kërkuar reagimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.069Z

Presidenti Topi përshëndet nënshkrimin e dy marrëveshjeve midis Universitetit të Torinos, Universitetit të Tiranës dhe Universitetit Bujqësor të Tiranës.

12 mars 2009 Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi, i shoqëruar nga Drejtori i Kabinetit dhe anëtarë të tjerë të kabinetit u prit sot në mjediset e Rektoratit të Universitetit të Tiranës, nga Rektori Dhori Kule, me rastin e nënshkrimit të marrëveshjeve të rëndësishme mes dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.930Z

55 vjetori i Universitetit te Shkodres

Rektori i Universitetit Shkodrës Prof.dr.Artan Haxhi, Rektori i universitetit të Tiranës prof.dr Dhori Kule dhe rektori I universitetit te Prishtines Ibrahim Gashi Ish studentja, pedagogia dhe kancelarja e Universitetit “Luigj Gurakuqi” Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.718Z

Vlore, plagosje me thikë brenda universitetit

Një studente universitetit të Vlorës ka plagosur me thikë bashkëmoshatarin e saj për motive ende të paqarta. Lediana Zekaj ka nxjerrë një thikë në mes të korridorit të universitetit duke plagosur rendë, Klaudio Kamberajn student në vitin e 2-të. Zekaj, në grindje e sipër i ka ngulu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama