Rezultate te kerkimit per termin: +Universitit +Lulzim +Basha

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] universitit / docs[0] 15 / hits[0] 16 / keyword[1] lulzim / docs[1] 36687 / hits[1] 58261 / keyword[2] basha / docs[2] 46587 / hits[2] 146082 /
No Pic available
  • 2018-02-12

Mandati i deputetit, që po blihet në sytë e të gjithëve!

Nga Mero Baze Pas Eduard Halimit në listën e deputetëve të Partisë Demokratike në Qarkun e Beratit, po japin dorëheqje dhe dy gra, të cilave u takon mandati i tij, duke zbardhur kështu qëllimin final të këtij orteku dorëheqjesh. Bëhet fjalë për tu bërë deputet Astrit Veliaj, një b