Rezultate te kerkimit per termin: +Upamecano

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] upamecano / docs[0] 4 / hits[0] 6 /
Manchester United gati 30 mln euro për mbrojtësin e Leipzig
  • 2019-02-10

Manchester United gati 30 mln euro për mbrojtësin e Leipzig

Dayot Upamecano rikthehet në radarët e Manchester United. Mbrojtësi i talentuar francez po shkëlqen me Leipzig dhe në verë Djajtë e Kuq e shikojnë si investimin më të mirë për përforcimin e mbrojtjes. Në fakt drejtuesit anglezë e kanë pasur në dorë kartonin e Upamecano që në mos

Barça, 100 milionë euro për talentin e Leipzigut
  • 2018-04-10

Barça, 100 milionë euro për talentin e Leipzigut

Rreth 100 milionë euro për të siguruar shërbimet e një 19-vjeçari. Kjo është shuma që Barcelona është e gatshme të shpenzojë për mbrojtësin adoleshent të Leipzigut, Dayotchanculle Upamecano, i cili pavarësisht moshës së re është shndërruar titullar fiks në skuadrën që po lua

No Pic available
  • 2016-08-03

Salzburgu në emergjencë, Partizani shpreson të bëjë mrekullinë në Austri

Miliona euro buxhet, lojtarë nga përfaqësueset e Austrisë, Kroacisë, Norvegjisë apo Japonisë, Izraelit e Perusë. Një skuadër që vlerësohet afro 50 milionë euro në merkato dhe një emër i madh në futbollin europian. Megjithatë, jo gjithçka që shkëlqen është flori. Ky është edh

Salzburgu në emergjencë, Partizani me shpresë drejt Austrisë
  • 2016-08-02

Salzburgu në emergjencë, Partizani me shpresë drejt Austrisë

Miliona euro buxhet, lojtarë nga përfaqësueset e Austrisë, Kroacisë, Norvegjisë apo Japonisë, Izraelit e Perusë. Një skuadër që vlerësohet afro 50 milionë euro në merkato dhe një emër i madh në futbollin europian. Megjithatë, jo gjithçka që shkëlqen është flori. Ky është edh