Rezultate te kerkimit per termin: +Urgjentisht

Meta: total 1000 / total_found 4120 / time 0.002 / keyword[0] urgjentisht / docs[0] 4120 / hits[0] 4607 /
Probleme me shëndetin, Rama shtrohet në një spital në Gjermani?!
  • 2019-03-21

Probleme me shëndetin, Rama shtrohet në një spital në Gjermani?!

Burime mediatike shprehen se kryeministri shqiptar Edi Rama është shtruar në spital në Berlin për shkak të problemeve të zemrës Thuhet se Rama urgjentisht është transferuar në një spital në Berlin për shkak të problemeve të zemrës. Një javë më parë, ish-deputeti i PD, Klevis Bal

BE  Opozitës: STOP dhunës! Urgjentisht platformë kombëtare për dialog
  • 2019-03-15

BE Opozitës: STOP dhunës! Urgjentisht platformë kombëtare për dialog

Mundësitë për një tubim të dhunshëm ditën e nesërme, kur opozita do të dalë në shesh për të kërkuar rrëzimin e qeverisë së Edi Ramës janë të mëdha dhe kjo ka bërë që pas ambasadës Amerikane të reagojë edhe delegacioni i BE-së në Tiranë. Teksa SHBA fshikulloi opozitën d

SAMITI PA DIASPORË
  • 2019-03-14

SAMITI PA DIASPORË

Nga: Petrit KUÇANA Kot shkoni! Nuk ka më ushqim! Kështu na presin këtej nga Nëna Shqipëri, që i vraftë Zoti i vraftë! Lajmëtari ishte rreth të shtatëdhjetave,me një plis në kokë dhe dukej sikur kishte marrë këtë mision që tu tregonte samitistëve që vijnë valë-valë drejt vendi

Shqipëria me tre filma në Festivalin e Filmit në Sofje
  • 2019-03-11

Shqipëria me tre filma në Festivalin e Filmit në Sofje

Kinematografia shqiptare është në konkurrim me tri filma në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit që ka hapur siparin më 7 mars në Sofie, për të vijuar deri më 17 mars. Delegacioni i regjisorit Bujar Alimani është pjesë zyrtare e konkurrimit për çmimin e madh, Open Door i Florenc Papas

SHTEGU I NGUSHTË I EDI RAMËS
  • 2019-03-02

SHTEGU I NGUSHTË I EDI RAMËS

Nga: ARBEN MANAJ Përgjithësisht, ashtu si komshiun, edhe opozitën, nuk e zgjedh dot. Ajo ka marrë ato vendime që ka marrë, për të keqen e vet dhe të Shqipërisë apo anasjellas, çka koha do e tregojë. Por jemi këtu ku jemi, jo vetëm për faj të saj, por edhe të pushtetit dhe arroganc

No Pic available
  • 2019-02-25

7 eurodeputetë në Tiranë, kryesuesi i delegacionit: Stop bojkotit, urgjent dialog!

Një delegacion me deputetë të Parlamentit Europian do të vizitojë Tiranën dhe Shkupin për të parë nga afër zbatimin e reformave të kërkuara nga BE-ja. Mësohet se një delegacion i këtij komisioni i përbërë nga 7 deputetë, i kryesuar nga z. Tunne Kelam do të takohet me udhëheqës

Lideri i Lega Nord, shtrohet në spital në gjendje të rëndë
  • 2019-02-14

Lideri i Lega Nord, shtrohet në spital në gjendje të rëndë

Themeluesi i Lëvizjes Politike, Lega Nord, për Pavarësinë e Padanias, Umberto Bossi, 77 vjeç, është shtruar në spital në gjendje të rëndë, pasi u sëmur në shtëpi. Ai ndodhej në Gemonio dhe u transportua urgjentisht në spital në Varese me helikopter. Gjithçka ndodhi në orën 17:00