Rezultate te kerkimit per termin: +Urgjentisht

Total: 4129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.389Z

Operohet urgjentisht

Modelja kontroverse britanike Katie Price, e njohur si Jordan, i është nënshtruar urgjentisht një operacioni, pasi ka pësuar komplikime gjatë lindjes së parakohshme të djalit të saj muajin e kaluar. “Katie ishte shumë e brengosur, pasi ishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.610Z

QKUK apelon të sigurohet urgjentisht ngrohje

Nga Express më 28 dhjetor 2010 në ora 13:29 Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK), nga dita e djeshme nuk po furnizohet fare me ngrohje nga ana e Ngrohtores “Termokos”. Ngrohje nuk ka fare, as në ditën e sotme, përderisa si pasojë e mungesës së ngrohjes, është vështi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.382Z

Urgjentisht të ndryshohen ligjet zgjedhore

Dy institucionet kryesore zgjedhore kërkojnë urgjentisht ndryshimin e ligjit zgjedhor, me qëllim të evitimit të parregullsive që janë shënuar në zgjedhjet e fundit lokale. KQZ’ja dhe KZAP’ja thonë se ligji aktual zgjedhor ka hapësirë për interpretime të dyfishta, gjë që ka shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.329Z

Karzai: Ndal urgjentisht sulmeve ajrore

Presidenti i Afganistanit, Hamid Karzai, kërkoi që t'u jepej fund urgjentisht sulmeve ajrore, pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës shkaktuan vdekjen e 171 civilëve dy dit] më parë gjatë bombardimeve në dy fshatra të Afganistanit. Karzai deklaroi se është e papranueshme dhe se nuk mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.341Z

Obama kërkon urgjentisht marrëveshje

Nga Express më 30 korrik 2011 në ora 18:30 Presidenti amerikan Barak Obama ka deklaruar se është e domosdoshme që demokratët dhe republikanët në Kongres të arrijnë urgjentisht një marrëveshje për ngritjen e tavanit të borxhit dhe shkurtimin e shpenzimeve. Obama tha se të dyja pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.377Z

Deputeti demokrat: Na duhet urgjentisht një ambasador amerikan

Deputeti demokrat, Genti Strazimiri, i cili u përfshi edhe njëherë tjetër në debat me ambasadorin amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, në një postim në Facebook shkruan se Shqipërisë i duhet urgjentisht një ambasador i SHBA. Na duhet URGJENT një ambasador i SHBA në Tiranë në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.539Z

Celine Dion dërgohet urgjentisht në spital

Majami, 31 gusht - Këngëtarja kanadeze, Celine Dion (42), e cila është shtatzënë me binjakë, është dërguar më parë në spital për shkak të komplikimeve, shkruan revista amerikane “Closer”. Ajo është dërguar urgjentisht në një klinikë në Majami, ku është konstatuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama