Rezultate te kerkimit per termin: +Uroj

Meta: total 1000 / total_found 13588 / time 0.006 / keyword[0] uroj / docs[0] 13588 / hits[0] 17286 /
I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit
  • 2019-04-08

I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas aksidentit të gazetares Mira Kazhani. Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital, shkruan se shteti është angazhuar për të fshehur dhe manipuluar këtë ngjarje tragjike. Berisha jep detaje edhe në lidhje me gjendjen shëndetësorë të të riut

Kryebashkiakja e LSI-së bëhet nënë, Rama mesazh thumbues: Pas 30 qershorit do i krijojmë
  • 2019-04-02

Kryebashkiakja e LSI-së bëhet nënë, Rama mesazh thumbues: Pas 30 qershorit do i krijojmë

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Rrajcë, në kuadër të një aktiviteti për furnizimin me ujë. Në këtë takim mungoi kryetarja e Bashkisë Miranda Rira, e cila është nga radhët e LSI-së. Ajo është bërë nënë pak ditë më parë dhe nuk ka marrë pjesë në këtë akvitet lokal sot

Pas 30 qershorit do kujdeset për beben, Rira sfidon Ramën: Kandidoj sërish!
  • 2019-04-02

Pas 30 qershorit do kujdeset për beben, Rira sfidon Ramën: Kandidoj sërish!

Ndalesën e sotme në Prrenjas për një aktivitet lidhur me rrjetëzimin e ujit të pijshëm për zonat rurale, kryeministri Edi Rama e shoqëroi me batuta thumbuese, të cilat ia kushtoi kryebashkiakes Miranda Rira. Për të ironizuar të besuarën e LSI, shefi i qeverisë u ndal te fakti që ajo

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!
  • 2019-04-02

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!

Trajneri i Tiranës do të jetë në stol në sfidën e kthimit ndaj Laçit në Kupën e Shqipërisë pasi ka shlyer gjysmën e dënimit dhe pjesën tjetër klubi bardheblu e ka paguar me gjobë. Laçi-Tirana është një sfidë që rikthehet vetëm 4 ditë pas ngjarjeve të shëmtuara që ndodhën

Shërbimi që i kthen dritën e syve të moshuarve, Rama jep lajmin e mirë (VIDEO)
  • 2019-04-01

Shërbimi që i kthen dritën e syve të moshuarve, Rama jep lajmin e mirë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur muajin prill, duke postuar në Facebook një video nga ambientet e Spitalit Francez, në QSUT, ku trajtohen problemet me shikimin e të moshuarve. Sipas shefit të qeverisë nga Janari në këtë pavion janë kryer mbi 400 ndërhyrje të kataraktit dhe janë dhënë

Përplasje mes grave të politikës, Spiropali: Mos qani hallin e kalorësit o xhan!
  • 2019-04-01

Përplasje mes grave të politikës, Spiropali: Mos qani hallin e kalorësit o xhan!

Vatrat e zjarreve në vend kanë sjellë një lumë akuzash dhe përplasjes mes grave të politikës. Më herët gjatë ditës së sotme, ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka deklaroi se zjarret në vend janë të qëllimshme, duke theksuar se vetëm gjatë muajit mars janë regjistruar 243 vatra. P

No Pic available
  • 2019-03-25

FOTOLAJM/ Mirëmëngjes nga pedonalja e transformuar e Krujës

Kryeministri Edi Rama u ka thënë Mirëmëngjesi të gjithë shqiptarëve për këtë të hënë me një foto të pedonales së Krujës, e cila duket mahnitëse pas rikonstruksionit që i është bërë. MIRËMËNGJES, dhe me këtë pamje nga Kruja e Rilindjes Urbane, ju uroj një javë sa më të