Rezultate te kerkimit per termin: +Urologjis

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Kryhet transplanti i dyte ne QSUT

Afrim Kajoshi nga Shkodra është 40 vjeçari i cili një muaj e gjysmë më parë iu nënshtrua transplantit të veshkës në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë .Mjekët e shërbimit të Urologjisë dhe Nefrologji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.025Z

Guret ne veshka me te prekur femijet e dehidratuar

Mjekët urologë të QSUT-së kanë vërtetuar se lagështia në verë dhe temperaturat e larta favorizojnë krijimin e gurëve në veshka, sidomos tek fëmijët që preken nga diarretë. Një studim i Klinikës s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.493Z

Fredo Berberi do te niset per kurim ne Greqi shkaqet e atentatit mbeten mister

Fredo Berberi, kryetari i Komunës QEndër që mbeti i plagosur nga shpërthimi i eksplozivit C4 të vendosur poshtë makinës së tij, do të dërgohet për mjekim më të specializuar drejt Janinës së Greqisë. Mesditën e s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.338Z

Seks mbi moshën 65 vjeç? Pse jo!

Të tjera rreth shkrimit Shkrimin e plotë e gjeni sot në gazetën SHQIPTARJA.com, 27 dhjetor 2012 Për ekspertët, me avancimin e moshës nuk është e nevojshmë që të lësh mënjanë aktivitetin seksual poshtë batani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.583Z

Shpetojne pacientet rikthehet aparatura pas 7 vjetesh

Të gjithë pacientët që vuajnë nga gurët në veshka, tashmë do të mund të gjejnë zgjidhje në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", kjo falë aparaturës,  që  thërmon  guret e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.338Z

Urologët e QKUK-së marrin dy çmimet kryesore në Kongresin e Evropës Juglindore

Në Kongresin e 11-të, të Evropës Juglindore të organizuar nga Shoqata Evropiane e Urologëve të mbajtur në Antalya të Turqisë nga data 6 deri më 8 nëntor 2015, urologët nga Kosova janë paraqitur me mjaft sukses duke fituar ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.176Z

Kirurgët e spitalit Nr.2 kërkesëBerishës e Halimit: Mos na lëvizni

TIRANE - Drejtuesit dhe mjekët e Kirurgjisë së Përgjithshme dhe Digjestive i kanë dërguar një kërkesë Kryeministrit të vendit Sali Berisha dhe Ministrit të Shëndetësisë Halim Kosova, si dhe Komisionit Parlamentar të Shën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama